دیدار جانشین ستاد دیه استان با مدیر کل صدا و سیمای سیستان و بلوچستان

دیدار جانشین ستاد دیه استان با مدیر کل صدا و سیمای سیستان و بلوچستان

✍️ به گزارش روابط عمومی
ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان:

به منظور تعامل و تقدیر از تلاش های مجموعه صدا وسیمای مرکز استان در برگزاری جشن های گلریزان ستاد دیه استان سیدمحمدباقرطباطبایی جانشین ستاد دیه استان با علیرضا کیخا مدیر کل صدا و سیمای سیستان و بلوچستان دیدار کرد.

طباطبایی جانشین ستاد دیه استان ضمن تبریک انتصاب شایسته جناب آقای کیخا، بعنوان عضو هیات امناء ستاد دیه استان عنوان داشت : صداو سیمای استان در سالهای اخیر همکاری بسیار خوبی با ستاد دیه استان داشته خصوصاً در زمینه اطلاع رسانی و پوشش خبری برگزاری جشن های گلریزان و برنامه های فرهنگی و پیشگیرانه در خصوص جرائم غیر عمد.

دراین دیدار طباطبایی ضمن تشریح عملکرد سال ۱۴۰۲ و سنوات گذشته این نهاد مردمی گفت: در راستای خدمت‌رسانی به مددجویان نیازمند جرائم غیرعمد وهمکاری دست اندرکاران قضایی و اجرایی، سال گذشته ۷۰ نفر ازمحبوسین زندانهای استان آزاد شده وبه کانون گرم خانواده‌هایشان بازگشتند.

جانشین ستاد دیه استان افزود: تعداد زندانیان جرائم غیرعمد استان را در حال حاضر ۴۸ نفر اعلام و افزود: تعامل و همکاری فی مابین با هدف جلب مشارکت های عمومی و استفاده از ظرفیت خیرین در آزادسازی بخشی از زندانیان اثرگذار است.

سیدمحمدباقر طباطبایی جانشین ستاد دیه استان : از تلاش و اهتمام ویژه مجموعه صدا و سیمای استان از پوشش اقدامات ستاد دیه استان در راستای پیشبرد اهداف این نهاد مردمی قدردانی نموده و خواستار حمایت افزونتر رسانه از برگزاری جشنهای گلریزان جهت کمک به زندانیان نیازمند و پوشش مشکلات این قشر آسیب پذیر جامعه شد.

در ادامه این جلسه علیرضا کیخا مدیر کل صدا و سیمای استان نیز با قدردانی از عملکرد ستاد دیه در بحث تحکیم خانواده‌های بی بضاعت گفت: برای کاهش آسیب‌ها و تهدیدات اجتماعی برنامه‌های رادیویی و تلوزیونی خوبی در شبکه هامون تولید شده و با عنایت به این که موضوع پیشگیری از وقوع جرم همواره از برنامه‌های اولویت دار دستگاه رسانه‌ای ما بوده و هست امیدواریم در برنامه‌های آتی با مشارکت بیشتر و تعامل نزدیک‌تر ستاددیه این برنامه‌ها از قوام بیشتر و کیفیت بالاتری برخودار شوند.

مدیرکل صدا وسیمای استان تصریح کرد: ستاددیه می‌تواند با بهره گیری از امکانات سیمای استان نقش مهمی در فرآیند آزاد سازی وجمع آوری کمک‌های مردمی ایفا کند که در این زمینه سیمای استان در جهت پخش انواع برنامه‌های فرهنگی و اجتماعی در ماه مبارک رمضان و دیگر ایام سال از هیچ اقدامی فروگذار نخواهد کرد.

مدیرکل صدا وسیمای استان کمک به آزادی مددجویان غیرعمد را دغدغه این مجموعه اعلام کرد و افزود: صدا و سیمای استان می تواند با بهره گیری از امکاناتی که در اختیار دارد با دعوت از خیرین درشبکه استانی و تهیه فیلم کوتاه فرهنگی نقش مهمی در کاهش جمعیت کیفری دراستان داشته باشد .

درباره‌ی محمد علی لهراسبی

آموختن، کوچک‌ترین رسالتی است که بر دوش انسان‌هاست. من نیز خود را در انجام درست این رسالت شریک می‌دانم.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*