برگزاری جشن های گلریزان باعث همبستگی هر چه بیشتر مردم و ترمیم روح جمعی جامعه می شود

برگزاری جشن های گلریزان باعث همبستگی هر چه بیشتر مردم و ترمیم روح جمعی جامعه می شود

✍️ به گزارش روابط عمومی
ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان:

فرهاد میر رئیس دادگستری شهرستان خاش در جلسه هماهنگی و برنامه ریزی نحوه برگزاری جشن گلریزان ویژه آزاد سازی زندانیان جرائم غیرعمد شهرستان خاش که با حضور سیدمحمدباقر طباطبایی جانشین نمایندگی ستاد دیه استان، میراولیایی رئیس زندان شهرستان خاش برگزار شد اظهار داشت: میتوان با بهره گرفتن از ظرفیت رسانه ملی در برگزاری جشن های با شکوه با حضور خیرین خصوصا در ماه مبارک رمضان کمک های بیشتری برای آزادی زندانیان جذب نمود.

رئیس دادگستری شهرستان خاش با بیان اینکه رسانه ملی با ابزارهای مناسب و مخاطبین عمده خود نقش اثرگذاری در حوزه آگاهی‌بخشی به اقشار مختلف مردمی داشته و می تواند به عنوان بازوی توانمند برای اطلاع رسانی و پیشگیری از وقوع جرائمی از قبیل محکومیت‌های مالی و مطالبات مهریه و نفقه منشاء خیر باشد و از این طریق بسیاری از معضلات اقتصادی و اجتماعی را محدود نماید.

میر تصریح کرد: به دنبال کمک هرچه بیشتر به زندانیان جرائم غیرعمد و خانواده های آن ها هستیم و برگزاری چنین مراسمی باعث همبستگی هر چه بیشتر مردم و ترمیم روح جمعی جامعه می شود.

وی با بیان این که مردم در هر عرصه ای که ضرورت دارد، فعالانه حضور پیدا کرده و کمک می کنند، اظهار داشت: در جشن گلریزان امسال نیز بایستی شاهد تحول در این بخش باشیم.

درباره‌ی محمد علی لهراسبی

آموختن، کوچک‌ترین رسالتی است که بر دوش انسان‌هاست. من نیز خود را در انجام درست این رسالت شریک می‌دانم.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*