برگزاری جلسه هماهنگی جشن گلریزان در شهرستان هامون

برگزاری جلسه هماهنگی جشن گلریزان در شهرستان هامون

✍️ به گزارش روابط عمومی
ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان:

محمد حاجی حسینی فرماندار شهرستان هامون در این جلسه با تشکر از خیرین، معتمدین و مسئولان حاضر در جلسه اظهار داشت: یکی از مؤلفه‌های دین مبین اسلام مشارکت در مسئولیت‌های اجتماعی است و بر همین اساس از مردم نوع‌دوست شهرستان هامون انتظار می‌رود که امسال نیز مانند سال‌های گذشته و حتی بیش از پیش در جشن‌های گلریزان و حمایت از خانواده زندانیان کمک کنند.

وی در ادامه با اشاره به اینکه بحث آسیب‌های اجتماعی یکی از دغدغه‌های مقام معظم رهبری است ابراز کرد: متاسفانه این آسیب‌ها برای خانواده‌هایی که سرپرست یا عضو دیگری از خانواده‌شان در زندان به سر می‌برد بسیار مخرب‌تر است.

فرماندار هامون با بیان اینکه زندانیان جرائم غیرعمد به دلیل عدم تمکن مالی، جرائم غیرعمد و یا بعضاً دعاوی مالی بازداشت هستند و خانواده آنان چشم‌انتظار بازگشت آنان می‌باشند، اظهار داشت: ثواب آزادسازی یک زندانی، فقط به خاطر جنبه مالی آن نیست و خیرین در آخر عمرشان در آن شادی که در دل فرزندان زندانیان ایجاد شده، سهیم‌اند.

لازم به ذکر است با توجه به سنت حسنه برگزاری جشن های گلریزان برای کمک به آزادسازی زندانیان جرائم غیرعمد، جشن گلریزان شهرستان هامون سه شنبه ۲۲ اسفند ماه سال جاری مصادف با اولین روز از ماه مبارک رمضان در سالن اجتماعات فرمانداری با حضور مسئولان، معتمدین و خیرین برگزار خواهد شد. این جشن‌ها در ادامه ماه مبارک رمضان در دیگر شهرستان‌های استان نیز برگزار خواهند شد.

درباره‌ی محمد علی لهراسبی

آموختن، کوچک‌ترین رسالتی است که بر دوش انسان‌هاست. من نیز خود را در انجام درست این رسالت شریک می‌دانم.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*