آزادی ۱۵۱۰ نفر از زندانیان جرائم غیرعمد از زندانهای استان

آزادی ۱۵۱۰ نفر از زندانیان جرائم غیرعمد از زندانهای استان

به گزارش روابط عمومی
ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان:

محمدحسین خسروی سرپرست ستاد دیه استان گفت: زندانیان جرائم غیرعمد براثر وقوع برخی از آسیب هایی که در جامعه برای آن ها اتفاق افتاده مثل تصادفات رانندگی، حوادث کارگاهی، صدور چک، ضمانت های بانکی، نفقه و مهریه های نامعقول گرفتار زندان شده اند.

وی افزود: در حال حاضـر ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان یکی از موفق ترین ستاد های دیه کشور است که از سال ۱۳۹۰ تاکنون ۱۵۱۰ نفر از زندانیان جرائم غیر عمد به واسطه این ستاد مقدس مردمی از زندان های سراسر استان آزاد و به کانون گرم خانواده برگشته اند.

خســـروی خاطرنشان کرد: در ایام ماه مبارک رمضان سال جاری تعداد ۲۶ جشن گلریزان در شهرستان های استان برگزار شده که این مراسمات نیز نقش بسیار موثری در آزادی زندانیان داشته است.

وی تصریح کرد: در مراسم گلریزان های سال ۱۴۰۱ بیش از ۴۰ میلیارد ریال از طرف مردم شریف و نیک اندیش استان پهناور سیستان و بلوچستان در راستای آزاسازی زندانیان جرائم غیرعمد به حساب های ستاد دیه استان واریز شده است که با کمک خیرین از اول سال جاری تا کنون شاهد آزادی تعداد ۵۳ زندانی غیر عمد از سطح زندانهای استان بوده ایم که امیدواریم با برنامه ریزی های صورت گرفته در ماه های پایانی سال شاهد آزادی تعداد بیشتری از این عزیزان باشیم.

درباره‌ی محمد علی لهراسبی

آموختن، کوچک‌ترین رسالتی است که بر دوش انسان‌هاست. من نیز خود را در انجام درست این رسالت شریک می‌دانم.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*