۲۰۹ نفر از زندانیان جرائم غیر عمد استان در سال ۱۴۰۰ از زندان آزاد شدند

۲۰۹ نفر از زندانیان جرائم غیر عمد استان در سال ۱۴۰۰ از زندان آزاد شدند

به گزارش روابط عمومی
ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان:

محمدحسین خسروی سرپرست نمایندگی ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان گفت: بزهکاری در جامعه و به زندان افتادن افراد، چه به صورت عمد و چه غیرعمد، زیان هایی روحی و جسمی بسیاری را برای فرد آسیب دیده، فرد آسیب زننده و خانواده های آنها به دنبال خواهد داشت.

سرپرست نمایندگی ستاد دیه استان تصریح کرد: با حمایت های ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان در سال ۱۴۰۰ تعداد ۲۰۹ نفر از زندانیان جرائم غیر عمد که مجموع بدهی آنها ۲۲۰ میلیارد ریال بوده است با پرداخت مبلغی بیش از ۲۵ میلیارد ریال توسط ستاد دیه استان و کشور به شُکات از زندان آزاد شدند.

خســـروی در ادامه از حضور ۵۰ زندانی از جرائم غیرعمد در زندان های استان سیستان و بلوچستان خبر داد و گفت: این محکومان متشکل از ۱ نفر محکوم به پرداخت دیه تصادفات و حوادث کارگاهی، ۸ بدهکاران مالی غیرکلاهبرداری و ۴۸ بدهکاران مهریه و نفقه هستند.

سرپرست نمایندگی ستاد دیه استان گفت: در راستای حمایت از این زندانیان و تأمین اعتبارات لازم، طی سال جاری، در ۲۶ شهرستان استان در ایام ماه مبارک رمضان مراسم های گلریزان باشکوه باحضور پرشور خیرین نیک اندیش برگزار گردید که امیدواریم تا پایان سال جاری شاهد آزادی تعداد بیشتری از این مددجویان که سهوا متحمل حبس شده اند باشیم.

درباره‌ی محمد علی لهراسبی

آموختن، کوچک‌ترین رسالتی است که بر دوش انسان‌هاست. من نیز خود را در انجام درست این رسالت شریک می‌دانم.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*