۳۶ زندانی محکوم به پرداخت مهریه و نفقه چشم انتظار کمک خیران نیک اندیش

۳۶ زندانی محکوم به پرداخت مهریه و نفقه چشم انتظار کمک خیران نیک اندیش

سرپرست نمایندگی ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان گفت: ۳۶ نفر از زندانیان جرایم غیرعمد به علت عدم توانایی در پرداخت بدهی مهریه و نفقه خود در زندان های استان چشم انتظار کمک خیران نیک اندیش هستند.

✍️ به گزارش روابط عمومی
ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان:

محمد حسین خسروی مدیر کل زندانها و سرپرست ستاد دیه استان گفت: در حال حاضر ۳۶ نفر از مددجویان جرائم غیرعمد مهریه و نفقه در زندان های استان متحمل حبس می باشند که این عزیزان منتظر دستان سخاوتمند شما خیرین بزرگوارکه همیشه و در همه حال پشتیبان ستاد دیه بوده اید هستند.

سرپرست ستاد دیه استان تصریح کرد: خیرین نیک اندیش می توانند، با واریز کمک های خداپسندانه خود از طریق شماره حساب‌ ۳۲۳۲۳۳۳۳۱۳ نزد بانک ملت، شماره کارت ۶۱۰۴۳۳۷۷۷۰۱۱۳۶۳۵ بانک ملت و شماره حساب ۲۵۱۷۳۴۶۲۹۵ بانک تجارت به نام ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان شرایط آزادی این مددجویان را فرهم آورند که البته از ابتدای سال جاری تاکنون نیز ۵۳ زندانی جرائم غیرعمد با پرداخت مبلغ ۲۵ میلیارد ریال توسط کمک ستاد دیه کشور و نیکوکاران از زندان آزاد شده و به آغوش جامعه بازگشته‌اند.

وی در پایان: ضمن تقدیر از کمک‌های خیرین و گذشت انسان دوستانه شکات عنوان کرد: کمک خیرین و گذشت شاکیان در جرائم غیرعمد نه تنها باعث آزادی یک فرد بلکه موجبات نجات خانواده زندانی و همچنین پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی و فرهنگی برای جامعه می‌شود.

درباره‌ی محمد علی لهراسبی

آموختن، کوچک‌ترین رسالتی است که بر دوش انسان‌هاست. من نیز خود را در انجام درست این رسالت شریک می‌دانم.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*