آزادی زندانی محکوم به پرداخت مهریه از زندان شهرستان زاهدان

آزادی زندانی محکوم به پرداخت مهریه از زندان شهرستان زاهدان

✍️ به گزارش روابط عمومی
ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان:

محمد حسین خسروی مدیر کل زندانها و سرپرست ستاد دیه استان گفت : مددجوی ۳۶ ساله که به علت ناتوانی در پرداخت مهریه در زندان زاهدان به سر می‌برد، به دلیل تحمل ۴ ماه حبس با کمک ستاد دیه استان و خیرین نیک اندیش از زندان آزاد شد.

مدیر کل زندانها و سرپرست ستاد دیه استان افزود: آقای ( سعید – ح ) از شهریور ماهَ سال جاری محکوم به پرداخت ۱۱۰ عدد سکه کامل بهار آزادی و مبلغ ۱۴۳ میلیون ریال اجرت المثل با مجموع بدهی ۱۸ میلیارد و ۸۴۳ میلیون ریال در حق شاکیه شده بود که در نهایت به علت عدم توانایی در پرداخت مهریه و بدهی روانه زندان گردید.

سرپرست نمایندگی ستاد دیه سیستان و بلوچستان اظهارداشت: با پیگیری های مستمر همکاران در ستاد دیه استان و انجام مشاوره های لازم پس از صادر شدن رای قطعی اعسار، نامبرده محکوم به پرداخت ۱ عدد سکه کامل بعنوان پیش پرداخت و مبلغ ۱۴۳ میلیون ریال بابت اجرت المثل شد که با کمک خیران استان آزاد و به آغوش گرم خانواده بازگشت.

خسروی ادامه داد: همکاران مستقر در ستاد دیه استان با دعوت از زوجه و با برگزاری نشَست‌های صلح و سازش برای ادامه زندگی مشترک این عزیزان تلاش می‌کنند و چنانچه موفق به این کار نشدند نسبت به پرداخت حق و حقوق زوجه طبق قانون اقدام خواهند کرد.َ

درباره‌ی محمد علی لهراسبی

آموختن، کوچک‌ترین رسالتی است که بر دوش انسان‌هاست. من نیز خود را در انجام درست این رسالت شریک می‌دانم.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*