آخرین خبرها
نخستین جشن گلریزان سال ۱۴۰۱ درشهرستان هامون برگزار خواهد شد

نخستین جشن گلریزان سال ۱۴۰۱ درشهرستان هامون برگزار خواهد شد

مدیر نمایندگی ستاد دیه سیستان و بلوچستان از برگزاری نخستین جشن گلریزان استان در ایام ماه مبارک رمضان در شهرستان هامون در شمال این استان برای کمک به آزادی زندانیان جرائم غیرعمد با رعایت فاصله گذاری اجتماعی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی
ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان :

سیدعبدالحسین سجادی مدیر نمایندگی ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان گفت: نخستین جشن گلریزان سیستان و بلوچستان با حضور مردم و خیران و با رعایت فاصله گذاری اجتماعی و پروتکل‌های بهداشتی در شهرستان هامون برگزار خواهد شد.

او افزود: برگزاری جشن‌های گلریزان با رعایت فاصله گذاری اجتماعی و پروتکل‌های بهداشتی در سراسر استان در دستور کار قرار دارد که از سوی فرمانداری‌ها اجرا خواهد شد.

سجادی بیان کرد: سال گذشته یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان در جشن های گلریزان به منظور آزادسازی زندانیان جرائم غیرعمد استان جمع‌آوری شد.

او تاکید کرد: هم‌اینک ۴۱ زندانی جرائم غیرعمد سیستان و بلوچستان همچنان چشم انتظار کمک‌های خیران برای بازگشت به آغوش گرم خانواده‌هایشان هستند.َ

مدیر نمایندگی ستاد دیه سیستان و بلوچستان از برگزاری نخستین جشن گلریزان استان در ایام ماه مبارک رمضان در شهرستان هامون در شمال این استان برای کمک به آزادی زندانیان جرائم غیرعمد با رعایت فاصله گذاری اجتماعی خبر داد. به گزارش روابط عمومی ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان : سیدعبدالحسین سجادی مدیر نمایندگی ستاد ...

بازنگری

امتیازات کاربری: اولین نفر باشید
0

درباره‌ی محمد علی لهراسبی

آموختن، کوچک‌ترین رسالتی است که بر دوش انسان‌هاست. من نیز خود را در انجام درست این رسالت شریک می‌دانم.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*