آخرین خبرها
دیدار مدیر نمایندگی ستاد دیه استان با مددجویان جرائم غیر عمد زندان چابهار

دیدار مدیر نمایندگی ستاد دیه استان با مددجویان جرائم غیر عمد زندان چابهار

به گزارش روابط عمومی
ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان :

مدیرنمایندگی ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان در دیدار با مددجویان جرائم غیر عمد و محکومین مالی زندان شهرستان چابهار ضمن اعلام آمادگی ستاد دیه برای ارائه مساعدت و تسهیلات، بر تسریع در امر آزادسازی این مددجویان تأکید کرد.

این جلسه که با حضور صادقی ریاست زندان چابهار ، مددکاران ، همکاران ستاد دیه و مددجویان محکومیت های مالی و جرائم غیر عمد در محل نمازخانه زندان تشکیل گردید، سیدعبدالحسین سجادی مدیر نمایندگی ستاد دیه استان ضمن تشریح شرایط برخورداری از مساعدت ها و تسهیلات ستاد دیه از مددجویان خواست تا ضمن تسریع در تکمیل پرونده ها، جهت برخورداری از این امکانات با ستاد دیه همکاری نمایند.

وی تصریح کرد با تلاش ستاد دیه استان بحمداله پرونده تمامی مددجویان در حال بررسی و رسیدگی بوده و جهت اخذ تسهیلات و یا مساعدت از طریق ستاد دیه کشور و صندوق تأمین خسارتهای بدنی اقدامات لازم صورت گرفته است.

در ابتدای جلسه، صـــادقی رئیس زندان چابهار ، آمادگی مجموعه زندان چابهار را در جهت برنامه ریزی و تسریع در رسیدگی به زندانیان جرائم غیر عمد اعلام و از تلاشهای شبانه روزی مدیرعامل ستاد دیه استان و کارشناسان ستاد دیه و نیز مددکاران زندان تقدیر و تشکر نمود.

این جلسه که ۲ ساعت بطول انجامید، هریک از مددجویان با مددکاران ستاد دیه گفتگو و از آخرین وضعیت اقدامات صورت گرفته از طرف ستاد دیه مطلع و در خصوص مسائل خود با آنان مشورت کردند.

درباره‌ی محمد علی لهراسبی

آموختن، کوچک‌ترین رسالتی است که بر دوش انسان‌هاست. من نیز خود را در انجام درست این رسالت شریک می‌دانم.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*