آخرین خبرها
۱۷ زندانی غیرعمد در زندانهای استان چشم انتظار دستان سخاوتمند خیرین

۱۷ زندانی غیرعمد در زندانهای استان چشم انتظار دستان سخاوتمند خیرین

به گزارش روابط عمومی
ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان :

سیدعبدالحسین سجادی مدیر نمایندگی ستاد دیه استان،گفت: ۱۷ زندانی جرایم غیر عمد در زندانهای استان چشم انتظار کمک خیرین نیک اندیش هستند.

مدیر نمایندگی ستاد دیه استان افزود: بیشترین تعداد جرایم زندانیان جرایم غیر عمد استان مربوط به پرونده‌های مهریه، نفقه، و بدهکاری مالی است.

او اضافه کرد: ۱۲۷ زندانی غیرعمد استان سال گذشته با مجموع کمک و مساعدت بیش از ۲۹ میلیارد و ۹۲۵ میلیون ریال از زندان آزاد شدند.

سجادی بیان کرد: شماره حساب های ۳۲۳۲۳۳۳۳۱۳ نزد بانک ملت و ۲۵۱۷۳۴۶۲۹۵ بانک تجارت و همچنین شماره کارت ۶۱۰۴۳۳۷۷۷۰۱۱۳۶۳۵ بانک ملت متعلق به ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان آماده دریافت کمک خیران نیک اندیش است.

به گفته مدیر نمایندگی ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان از بتدای سال گذشته تا کنون تعداد ۴۴ نفر از زندانیان غیرعمد استان با کمک خیرین، وام‌های بانکی و بخشودگی از زندان آزاد و به آغوش خانواده بازگشتند.

سیدعبدالحسین سجادی افزود: با آزادی یک زندانی جرائم غیرعمد از زندان در حقیقت یک خانواده از نابودی و آسیب‌های اجتماعی نجات پیدا می‌کند و هرگونه حرکت مادی و معنوی در راستای آزادی این قشر آسیب‌پذیر از جامعه قطعا برکاتی مادی و اخروی دارد که اندازه آن به استناد آیات قرآن تنها در نزد خالق قابلیت احصا دارد.

درباره‌ی محمد علی لهراسبی

آموختن، کوچک‌ترین رسالتی است که بر دوش انسان‌هاست. من نیز خود را در انجام درست این رسالت شریک می‌دانم.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*