آخرین خبرها
به مناسبت ولادت امام علی علیه السلام و روز پدر  ۳  نفر از زندانیان جرایم غیر عمد آزاد شدند

به مناسبت ولادت امام علی علیه السلام و روز پدر ۳ نفر از زندانیان جرایم غیر عمد آزاد شدند

به گزارش روابط عمومی
ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان :

به مناسبت ولادت امام علی علیه السلام و روز پدر، تعداد ۳ نفر از مددجویان جرایم غیرعمد که به دلیل عجز از پرداخت بدهی ناشی از مطالبه مهریه، نفقه و محکومیت مالی که در زندانهای زاهدان و سراوان آزاد شدند.

سیدعبدالحسین سجادی مدیر نمایندگی ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان با اعلام این خبر گفت: هدف کلی اقدامات ستاد دیه دستگیری از نیازمندان و دردمندان جامعه و جلوگیری از هم گسیختگی نهاد مقدس خانواده ها بیان کرد.

ســـجادی مدیر نمایندگی ستاد دیه استان نیز گفت : بـــرای آزادی این تعداد زندانی بیش از ۱ میلیارد و سیصد میلیون ریال از محل منابع استانی و مساعدت ستاد دیه کشور پرداخت شده است.

مدیر نمایندگی ستاد دیه استان در دیدار حضوری با زندانیان آزاد شده و خانواده هایشان افزودند اینکه در پرتو نظام مقدس جمهوری اسلامی زمینه مهرورزی و همنوع دوستی فراهم و مساعدت خیرین نیک اندیش در قالب ستاد دیه به عنوان یادگار شهید والامقام شهید لاجوردی موجب آزادی انسانها و رهایی خانواده های آنان از مسائل و مشکلات عدیده زندان و حبس می شود باید خداوند را شاکر بود و بر روح پرفتوح امام و شهدای اسلام درود فرستاد که همه این خوبیها از ثمره مجاهدت آنان در راه اعتدای اسلام و استقرار انقلاب شکوهمند اسلامی ایران است که باید همگان بر این موهبت شاکر و قدردان باشیم.

درباره‌ی محمد علی لهراسبی

آموختن، کوچک‌ترین رسالتی است که بر دوش انسان‌هاست. من نیز خود را در انجام درست این رسالت شریک می‌دانم.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*