.
سرخط خبرها
خانه / اخبار / بازدید پرسنل ستاد دیه استان از بازداشتگاه موقت زاهدان
بازدید پرسنل ستاد دیه استان از بازداشتگاه موقت زاهدان

بازدید پرسنل ستاد دیه استان از بازداشتگاه موقت زاهدان

به گزارش روابط عمومی
ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان :

پرسنل ستاد دیه استان ، ضمن بازدید از قسمت‌های مختلف این بازداشتگاه با مددجویان جرائم غیرعمد نیز به صورت چهره به چهره دیدار و جویای مشکلات آنان شد.

علیرضا پرندوار ریاست بازداشتگاه موقت زاهدان گفت: اکثر مددجویان بازداشتگاه زاهدان را زندانیان جرایم غیرعمد دانست و در اینباره گفت: متاسفانه تعدادی از افراد جامعه به دلیل ارتکاب جرائم غیرعمد در زندان به سر می برند که از آن جمله می‌توان به مهریه، جرایم مالی به جز کلاهبرداری، تصادف منجر به جرح و فوت، حوادث کارگاهی و … اشاره کرد.

پرندوار تصریح کرد : در حال حاضر تعداد ۱۳ زندانی جرایم غیرعمد در بازداشتگاه به سر می‌برند که امیدواریم ستاد دیه استان با برگزاری جلسات متعدد در طول ماه، پرونده‌های واصله را مورد بررسی قرار داده و پس از بحث و تبادل نظر با حضور سایر اعضای ستاد دیه به طرق مختلف، موجبات بازگشت آنان به آغوش گرم خانواده‌هایشان را فراهم کند.

در ادامه پرسنل ستاد دیه استان در جمع محکومین جرائم غیر عمد حضور پیدار کردند و با جمعی از محکومین به پرداخت دیه ، مهریه و بدهکاران مالی صحبت نمودند و ضمن استماع مشکلات قضایی آنان نسبت به رفع مشکل و تسریع در آزادی آنان رهنمود های لازم را ارائه نمودند.

درباره‌ی محمد علی لهراسبی

آموختن، کوچک‌ترین رسالتی است که بر دوش انسان‌هاست. من نیز خود را در انجام درست این رسالت شریک می‌دانم.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*