.
سرخط خبرها
خانه / اخبار / دیدار بازرس مدیر عامل ستاد دیه کشور با رئیس کل دادگستری سیستان و بلوچستان
دیدار بازرس مدیر عامل ستاد دیه کشور با رئیس کل دادگستری سیستان و بلوچستان

دیدار بازرس مدیر عامل ستاد دیه کشور با رئیس کل دادگستری سیستان و بلوچستان

به گزارش روابط عمومی
ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان :

علی شمس بازرس مدیر عامل ستاد دیه کشور که با هدف بازدید از نمایندگی ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان و همچنین بررسی مصوبات هیئت امناء، عملکرد گروه تحقیق و ارائه خدمات ستاد دیه به مددجویان جرائم غیرعمد به این استان سفر کرده پس از حضور در ستاد دیه نمایندگی استان به منظور تسریع و تدیق در پرونده مددجویان تحت حمایت این نهاد مردمی با رئیس کل دادگستری استان دیدار و گفتگو نمود.

در این جلسه حضرت حجت الاسلام و المسلمین مصطفوی نیا رئیس کل دادگستری و نائب رئیس هیات امناء ستاد دیه استان ضمن تقدیر از عملکرد این نهاد مردمی در راستای حبس زدایی و کاهش جمعیت کیفری زندانیان جرائم غیرعمد گفت : چنانچه تعیین مهریه در کشور فرهنگ سازی شود دیگر شاهد پرونده های طلاق در محاکم دادگستری نخواهیم بود.

بازرس مدیر عامل ستاد دیه کشور نیز در سخنانی گفت : هدف و کار اصلی ستاد دیه پیشگیری از وقوع جرم بوده و در مرحله بعدی درمان که همان آزادی زندانیان غیرعمد می باشد، در اهداف اصلی ما منظور گردیده است.

در پایان وی اظهار امیدواری کرد با حمایت ستاد دیه کشور، پیگیری ستاد دیه شعبه استان سیستان و بلوچستان و مددکاران زندان های تابعه استان هرچه سریعتر زمینه آزادی بیشتر مددجویان جرائم غیرعمد استان فراهم و این عزیزان در فصل آخر سال به آغوش گرم خانواده های خود بازگردند.

به گزارش روابط عمومی ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان : علی شمس بازرس مدیر عامل ستاد دیه کشور که با هدف بازدید از نمایندگی ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان و همچنین بررسی مصوبات هیئت امناء، عملکرد گروه تحقیق و ارائه خدمات ستاد دیه به مددجویان جرائم غیرعمد به این استان سفر کرده پس ...

بازنگری

امتیازات کاربری: اولین نفر باشید
0

درباره‌ی محمد علی لهراسبی

آموختن، کوچک‌ترین رسالتی است که بر دوش انسان‌هاست. من نیز خود را در انجام درست این رسالت شریک می‌دانم.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*