.
سرخط خبرها
خانه / اخبار / بازدید بازرس مدیر عامل ستاد دیه کشور از ستاد دیه استان
بازدید بازرس مدیر عامل ستاد دیه کشور از ستاد دیه استان

بازدید بازرس مدیر عامل ستاد دیه کشور از ستاد دیه استان

به گزارش روابط عمومی
ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان :

علی شمس بازرس مدیر عامل ستاد دیه کشور جهت رسیدگی و بازدید از محل و امکانات ستاد دیه نمایندگی استان سیستان و بلوچستان به این ستاد مراجعه و سپس با آقای دکتر سلیمانی مدیر کل محترم اداره زندانها و دبیر هیئت امناء ستاد و آقای مهندس سجادی مدیر نمایندگی ستاد دیه درخصوص شرایط ستاد تبادل نظر نمودند.

در ابتدای جلسه دکتر سلیمانی مدیرکل زندانها و دبیر هیات امناء ستاد دیه استان ضمن خیر مقدم بازرس مدیر عامل ستاد دیه کشور گفت: حضور جناب آقای شمس جهت رسیدگی و  بازدید از محل و امکانات ستاد دیه و همچنین پیگیری مشکلات مددجویان جرائم غیرعمد موجب امتنان است و این نشانگر رافت اسلامی و نوع بی‌نظیری از زندانبانی اسلامی در نظام  مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

در ادامه مهندس سجادی مدیر نمایندگی ستاد دیه استان گزارشی از عملکرد و فعالیتهای ستاد در ۶ ماه نخست سال ارائه و مسائل و مشکلات پرونده مددجویان را مطرح کرد و  خواستار هم اندیشی بیشتر مسئولان ستاد دیه کشور شد و راهکارهای را در این زمینه بیان داشت .

از دیگر برنامه های بازرس مدیر عامل ستاد دیه کشور دیدار با حجت الاسلام والمسلمین مصطفوی نیا رئیس کل دادگستری و نائب رئیس هیات امناء و شرکت در جلسه ویدیو کنفرانس اداره کل زندانهای استان می باشد.

به گزارش روابط عمومی ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان : علی شمس بازرس مدیر عامل ستاد دیه کشور جهت رسیدگی و بازدید از محل و امکانات ستاد دیه نمایندگی استان سیستان و بلوچستان به این ستاد مراجعه و سپس با آقای دکتر سلیمانی مدیر کل محترم اداره زندانها و دبیر هیئت امناء ستاد و ...

بازنگری

امتیازات کاربری: اولین نفر باشید
0

درباره‌ی محمد علی لهراسبی

آموختن، کوچک‌ترین رسالتی است که بر دوش انسان‌هاست. من نیز خود را در انجام درست این رسالت شریک می‌دانم.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*