.
سرخط خبرها
خانه / اخبار / آزادی ۱ نفر زندانی توسط نیکوکار زاهدانی در هفته دفاع مقدس
آزادی ۱ نفر زندانی توسط نیکوکار زاهدانی در هفته دفاع مقدس

آزادی ۱ نفر زندانی توسط نیکوکار زاهدانی در هفته دفاع مقدس

شهروند و نیک اندیش زاهدانی با حضور در ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان به مناسبت هفته دفاع مقدس و به یاد سردار سرافراز اسلام سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی زمینه آزادی ۱ نفر از زندانیان نیازمند و آبرومند استان را فراهم کرد.

به گزارش روابط عمومی
ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان:

در راستای دعوت مدیر نمایندگی ستاد دیه استان از مردم جهت تشویق برای کمک به آزادی زندانیان جرایم غیرعمد یک نفر از خیران زاهدانی با مراجعه به ستاد دیه استان ضمن پرداخت مبلغی معادل هفتاد و یک میلیون ریال کمک نقدی، زمینه آزادی ۱ نفر زندانی که به دلیل عدم توانایی در پرداخت اقساط عقب افتاده (مهریه) را فراهم آورد.

سید عبدالحسین سجادی مدیر نمایندگی ستاد دیه استان ضمن اعلام این خبر، از مردم خیّر و نوع‌ دوست استان خواست با نیت الهی و خالص و اقدام پسندیده کمک های خود را به امر آزادی زندانیان جرایم غیرعمد اختصاص دهند که یقیناً موجبات رضایت حضرت حق واشاعه فرهنگ نوع دوستی، ایثار و دلسوزی برای همدیگر را تداعی خواهد نمود که تلاش برای نجات و آزادی انسانها از اصلی ترین فلسفه‌های قیام خونین سرور آزادگان جهان حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام می‌باشد.

شهروند و نیک اندیش زاهدانی با حضور در ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان به مناسبت هفته دفاع مقدس و به یاد سردار سرافراز اسلام سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی زمینه آزادی ۱ نفر از زندانیان نیازمند و آبرومند استان را فراهم کرد. به گزارش روابط عمومی ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان: در راستای ...

بازنگری

امتیازات کاربری: اولین نفر باشید
0

درباره‌ی محمد علی لهراسبی

آموختن، کوچک‌ترین رسالتی است که بر دوش انسان‌هاست. من نیز خود را در انجام درست این رسالت شریک می‌دانم.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*