.
سرخط خبرها
خانه / اخبار / عرض حضوری مدیر نمایندگی ستاد دیه استان با زندانیان جرایم غیرعمد زندان زاهدان
عرض حضوری مدیر نمایندگی ستاد دیه استان با زندانیان جرایم غیرعمد زندان زاهدان

عرض حضوری مدیر نمایندگی ستاد دیه استان با زندانیان جرایم غیرعمد زندان زاهدان

به گزارش روابط عمومی
ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان :

در راستای تسریع در آزادسازی و رفع موانع و مشکلات زندانیان جرایم غیر عمد؛ مدیر نمایندگی ستاد دیه استان در زندان مرکزی زاهدان حضور یافت.

سید عبدالحسین سجادی مدیر نمایندگی ستاد دیه استان در ابتدای جلسه دیدار چهره به چهره با مددجویان جرایم غیر عمد گفت: هماهنگی و تلاشهای ارزشمند، خیرین، شکات پرونده ها، مسئولین قضایی و مددکاران زندان را نمونه مدیریت جهادی دانسته و اظهار داشت : خیرین و مسئولین در امر ستاد دیه با نیت خالص و به عنوان باقیات الصالحات خویش در مسیر آزادی انسانهایی که به ناخواسته و بدلیل جرایم غیرعمد روانه زندان می شوند با بذل مال و جان و آبرو زحمات بی شائبه ای می کشند. لذا به جهت داشتن انگیزه الهی ثمرات و برکات بسیاری را داشته است.

سجادی ابراز اطمینان داد پرونده های تک تک مددجویان جرایم غیرعمد بررسی و پس از تکمیل و رفع نواقص در جلسه هیات امناء مطرح و با استفاده از ظرفیت و امکانات ستاد دیه کشور و استان نسبت به آزادی و مختومه شدن پرونده ها تلاش خواهد شد .

در ادامه این دیدار مسائل و مشکلات زندانیان بررسی و هماهنگی لازم با مددکاران زندان و مسئولین بخش های ستاد دیه انجام شد .

به گزارش روابط عمومی ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان : در راستای تسریع در آزادسازی و رفع موانع و مشکلات زندانیان جرایم غیر عمد؛ مدیر نمایندگی ستاد دیه استان در زندان مرکزی زاهدان حضور یافت. سید عبدالحسین سجادی مدیر نمایندگی ستاد دیه استان در ابتدای جلسه دیدار چهره به چهره با مددجویان جرایم غیر ...

بازنگری

امتیازات کاربری: اولین نفر باشید
0

درباره‌ی محمد علی لهراسبی

آموختن، کوچک‌ترین رسالتی است که بر دوش انسان‌هاست. من نیز خود را در انجام درست این رسالت شریک می‌دانم.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*