بایگانی/آرشیو ماهانه: خرداد ۱۴۰۲

اجرای پویش بخشش کریمانه ویژه آزادی زندانیان جرائم غیر عمد

✍️ به گزارش روابط عمومی ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان: محمدحسین خسروی مدیر کل زندانها و سرپرست نمایندگی ستاد دیه استان با اعلام این خبر گفت: این پویش از تاریخ ۳۱ اردیبهشت ماه مصادف با میلاد با سعادت حضرت معصومه(س) الی ۱۰ خرداد ماه مقارن با میلاد امام رضا ... بیشتر بخوانید »

آزادی تعداد ۱۵۷۰ زندانی جرائم غیرعمد از زندانهای استان

✍️ به گزارش روابط عمومی ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان: محمدحسین خسروی مدیر کل زندانها و سرپرست نمایندگی ستاد دیه استان گفت: از بدو تاسیس ستاد دیه در استان سیستان و بلوچستان، اقدامات خوب و موثری در راستای جمع آوری کمک های خیرین و همچنین فرهنگ سازی بین مردم ... بیشتر بخوانید »

۶ زندانی جرائم غیر عمد از زندان های استان آزاد شدند

✍️ به گزارش روابط عمومی ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان: محمدحسین خسروی مدیر کل زندانها و سرپرست نمایندگی ستاد دیه استان گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون زمینه آزادی ۶ زندانی جرائم غیرعمد با تامین ۲ میلیارد و ۷۲۲ میلیون ریالی، آزاد و به کانون خانواده های خود بازگشتند. ... بیشتر بخوانید »

مسن‌ترین زندانی جرائم غیرعمد استان ۶۰ سال سن دارد

✍️ به گزارش روابط عمومی ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان: سرپرست نمایندگی ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان مسن‌ترین زندانی جرائم مالی در این استان را مددجوی ۶۰ ساله عنوان کرد و گفت: این زندانی ۳ ماه است که در زندان شهرستان خاش در حبس به سر می‌برد. محمدحسین ... بیشتر بخوانید »