بایگانی/آرشیو ماهانه: دی ۱۴۰۱

۷۹۰ میلیارد ریال برای آزادی زندانیان جرائم غیرعمد استان نیاز است

به گزارش روابط عمومی ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان : محمدحسین خسروی سرپرست نمایندگی ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان تعداد کل زندانیان غیر عمد در استان را در حال حاضر ۵۰ نفر عنوان کرد و گفت: مجموع بدهی این تعداد مبلغی بیش از ۷۹۰ میلیارد ریال می باشد. ... بیشتر بخوانید »

تاریخچه تشکیل ستاد دیه کشـور

مقدمه : پرداخت خونبها یا دیه به اولیاء دم و قربانیان حوادث رانندگی و ……. از دیر باز به انحاء مختلف در جوامع بشری مرسوم بوده و شریعت مقدس اسلام نیز بصورت هدفمندی بر آن تأکید کرده است ، از سوی دیگر نیازمندان مالی که ناخواسته در ورطه مصیبتی مالی ... بیشتر بخوانید »

برای واریز کمک های نقدی کلیک کنید

مردم نیکوکار استان سیستان و بلوچستان خواست تا با همدلی و بخشش در راه خدا همیشه و در همه جا گره گشای مشکل های دیگر همشهریان و مستمندان باشند و با واریز کمک های خداپسندانه خود از طریق شماره حساب‌ ۳۲۳۲۳۳۳۳۱۳ نزد بانک ملت، شماره کارت ۶۱۰۴۳۳۷۷۷۰۱۱۳۶۳۵ بانک ملت و ... بیشتر بخوانید »

۵۳ زندانی جرائم غیر عمد از زندان های سیستان و بلوچستان آزاد شدند

سرپرست نمایندگی ستاد دیه سیستان و بلوچستان گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون زمینه آزادی ۵۳ زندانی جرائم غیرعمد با تامین ۲۵ میلیارد ریال،با کمک مردم و افراد خیر در استان فراهم شد و آنان به کانون خانواده های بازگشتند. ✍️ به گزارش روابط عمومی ستاد دیه استان سیستان و ... بیشتر بخوانید »

۵۴ زندانی جرائم غیرعمد در انتظار کمک خیران

محمد حسین خسروی مدیر کل زندانها و سرپرست ستاد دیه استان گفت: هم اکنون ۵۴ زندانی جرائم غیرعمد در زندانهای سطح استان تحمل حبس می کنند و در انتظار دریافت کمک های مردمی برای آزادی هستند. ✍️ به گزارش روابط عمومی ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان: مدیر کل زندانها ... بیشتر بخوانید »

۳۶ زندانی محکوم به پرداخت مهریه و نفقه چشم انتظار کمک خیران نیک اندیش

سرپرست نمایندگی ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان گفت: ۳۶ نفر از زندانیان جرایم غیرعمد به علت عدم توانایی در پرداخت بدهی مهریه و نفقه خود در زندان های استان چشم انتظار کمک خیران نیک اندیش هستند. ✍️ به گزارش روابط عمومی ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان: محمد حسین ... بیشتر بخوانید »

مسن‌ترین زندانی جرائم غیرعمد استان ۶۵ سال سن دارد

✍️ به گزارش روابط عمومی ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان: محمدحسین خسروی مدیرکل زندانها و سرپرست نمایندگی ستاد دیه استان گفت: مسن‌ترین زندانی جرائم غیر عمد استان سیستان و بلوچستان مربوط به شخصی از اهالی شهرستان سراوان است که به علت عدم توانایی در پرداخت محکومت مالی غیرکلاهبرداری در ... بیشتر بخوانید »

زمینه آزادی ۲ زندانی جرائم غیرعمد در ستاد دیه سیستان و بلوچستان فراهم شد

✍️ به گزارش روابط عمومی ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان: جلسه کمیته ویژه ستاد دیه کشور در خصوص پیگیری و مساعدت پرونده های ارسالی این ستاد به مرکز روز دوشنبه مورخ ۲۱/۹/۱۴۰۱ در محل ساختمان ستاد دیه استان از طریق ویدئو کنفرانس برگزار شد که در این جلسه تعداد ... بیشتر بخوانید »

آزادی زندانی محکوم به پرداخت مهریه از زندان شهرستان زاهدان

✍️ به گزارش روابط عمومی ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان: محمد حسین خسروی مدیر کل زندانها و سرپرست ستاد دیه استان گفت : مددجوی ۳۶ ساله که به علت ناتوانی در پرداخت مهریه در زندان زاهدان به سر می‌برد، به دلیل تحمل ۴ ماه حبس با کمک ستاد دیه ... بیشتر بخوانید »