آخرین خبرها

بایگانی/آرشیو ماهانه: شهریور ۱۴۰۰

بازدید مدیر عامل ستاد دیه استان از زندان سراوان

به گزارش روابط عمومی ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان : سیدعبدالحسین سجادی مدیر نمایندگی ستاد دیه استان ضمن اشاره به رسالت ستاد دیه در امر آزاد سازی زندانیان، تصریح کرد ستاد آماده هر گونه همکاری با تمامی ارگانها و سازمانها در زمینه آزاد سازی زندانیان می باشد و از ... بیشتر بخوانید »

دیدار مدیر نمایندگی ستاد دیه با مدیر کل صدا و سیمای استان

به گزارش روابط عمومی ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان : سیدعبدالحسین سجادی مدیرنمایندگی ستاد دیه استان با آقای مهندس کردستانی مدیر کل صدا و سیمای استان دیدار نمودند. در این دیدار ابتدا آقای سجادی از تلاش های خستگی ناپذیر مجموعه ارزشمند و تاثیرگذار صدا و سیمای استان تشکر و ... بیشتر بخوانید »

از ابتدای سال ۱۴۰۰ تا کنون ۸۰ زندانی غیرعمد با کمک ستاد دیه از بند حبس رهایی یافته اند

از ابتدای سال ۱۴۰۰ تا کنون ۸۰ زندانی غیرعمد با کمک ستاد دیه از بند حبس رهایی یافته اند به گزارش روابط عمومی ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان : مهندس سیدعبدالحسین سجادی مدیر نمایندگی ستاد دیه استان در زندان زاهدان حضور یافته واز نزدیک در جریان مسائل ومشکلات زندانیان ... بیشتر بخوانید »

دیدار مدیر نمایندگی ستاد دیه استان با مددجویان جرائم غیر عمد زندان چابهار

به گزارش روابط عمومی ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان : مدیرنمایندگی ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان در دیدار با مددجویان جرائم غیر عمد و محکومین مالی زندان شهرستان چابهار ضمن اعلام آمادگی ستاد دیه برای ارائه مساعدت و تسهیلات، بر تسریع در امر آزادسازی این مددجویان تأکید کرد. ... بیشتر بخوانید »

آزادی ۷۷ نفر از زندانیان جرائم غیر عمد در ۶ ماهه اول سال ۱۴۰۰

به گزارش روابط عمومی ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان : ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان در ۶ ماهه اول سالجاری تعداد ۷۷ نفر از زندانیان جرائم غیر عمد را با کمک خیرین، کمک های بلاعوض و تسهیلات ستاد دیه و اخذ گذشت از شکات و سایر منابع آزاد ... بیشتر بخوانید »

بازدید مدیر نمایندگی ستاد دیه استان از زندان زابل

به گزارش روابط عمومی ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان : سیدعبدالحسین سجادی مدیر نمایندگی ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان از زندان شهرستان زابل بازدید نمود. در ادامه بازدید جلسه ای نیز با حضور سرابندی رئیس زندان زابل و دیگر همکاران در محل دفتر رئیس زندان برگزار شد. در ... بیشتر بخوانید »