آخرین خبرها

بایگانی/آرشیو ماهانه: اردیبهشت ۱۴۰۰

گلریزان‌های مجازی آزادی ۱۲۱۶ زندانی غیرعمد را بدنبال داشت / کمک ۱۵۰۰ میلیارد ریالی خیرین در ماه رمضان

خیرین خداجو با کمک ۱۵۰۰ میلیارد ریالی خود در ماه مبارک رمضان زمینه آزادی تعداد ۱۲۱۶ نفر از زندانیان جرایم غیرعمد را فراهم نمودند. به گزارش روابط عمومی ستاد دیه کشور: علی‌رغم محدودیت‌های ناشی از ویروس کرونا هموطنان نوعدوست از طریق مشارکت در جشن‌های گلریزان تلویزیونی و آیین‌های آزادی برگزار ... بیشتر بخوانید »

مراسم گلریزان برای کمک به آزادی زندانیان غیرعمد به همت فرمانداری شهرستان زاهدان برگزار شد

خیران شهرستان زاهدان یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان بصورت نقد و تعهد برای آزادی زندانیان جرائم غیرعمد سیستان و بلوچستان کمک کردند. به گزارش روابط عمومی ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان : فرماندار زاهدان در این مراسم اظهارداشت: یکی از کارهای پسندیده‌ای که در ایام ماه مبارک رمضان ... بیشتر بخوانید »

برگزاری جشن گلریزان به میزبانی خیرین شهرستان هامون با رعایت فاصله اجتماعی

به گزارش روابط عمومی ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان : جشن گلریزان آزادی زندانیان جرائم غیر عمد در استان سیستان و بلوچستان با رعایت فاصله اجتماعی در شهرستان هامون با حضور فرماندار،ائمه جمعه و جماعت اهل تسنن و تشیع و جمعی از مسئولین ، خیرین و معتمدین در سالن ... بیشتر بخوانید »

۱۲ نفر از زندانیان جرایم غیرعمد به آغوش خانواده بازگشتند

به گزارش روابط عمومی ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان : سیدعبدالحسین سجادی مدیرنمایندگی ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان اظهار کرد: این زندانیان از اول سال جاری تاکنون با پرداخت ۷ میلیارد و ۴۴۲ میلیون ریال از محل کمک های ستاد دیه کشور، منابع استانی و صندوق تامین خسارت ... بیشتر بخوانید »