.
سرخط خبرها
خانه / ۱۳۹۹ / اسفند

بایگانی/آرشیو ماهانه: اسفند ۱۳۹۹

به مناسبت ولادت امام علی علیه السلام و روز پدر ۳ نفر از زندانیان جرایم غیر عمد آزاد شدند

به گزارش روابط عمومی ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان : به مناسبت ولادت امام علی علیه السلام و روز پدر، تعداد ۳ نفر از مددجویان جرایم غیرعمد که به دلیل عجز از پرداخت بدهی ناشی از مطالبه مهریه، نفقه و محکومیت مالی که در زندانهای زاهدان و سراوان آزاد شدند. سیدعبدالحسین سجادی مدیر نمایندگی ستاد دیه استان سیستان و ... بیشتر بخوانید »

۴ نفر از مددجویان جرائم غیرعمد با همت سازمان بسیج حقوقدانان آزاد شدند

سیدعبدالحسین سجادی گفت: ۴ زندانی جرایم غیرعمد به همت سازمان بسیج حقوقدانان استان از زندان آزاد و به کانون گرم خانواده بازگشتند. به گزارش روابط عمومی ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان : سید عبدالحسین سجادی مدیر نمایندگی استان سیستان و بلوچستان اظهار داشت: این زندانیان به خاطر سه میلیارد و پانصد و چهل میلیون ریال بدهی مالی زندانی بودند. ... بیشتر بخوانید »

عرض حضوری مسئولین ستاد دیه استان با زندانیان جرایم غیرعمد بازداشتگاه زاهدان

در راستای تسریع در فرآیند آزادسازی زندانیان جرایم غیرعمد و رفع موانع و مشکلات در خصوص تشکیل پرونده های مددجویان ؛ مدیر نمایندگی به همراه کارکنان ستاد دیه استان در بازداشتگاه زاهدان حضور یافتند. به گزارش روابط عمومی ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان : سیدعبدالحسین سجادی مدیر نمایندگی ستاد دیه در ابتدای جلسه دیدار چهره به چهره با مددجویان ... بیشتر بخوانید »