.
سرخط خبرها
خانه / ۱۳۹۹ / آبان

بایگانی/آرشیو ماهانه: آبان ۱۳۹۹

۳۶ زندانی جرائم غیرعمد در زندان های سیستان و بلوچستان گرفتار هستند

به گزارش روابط عمومی ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان : مهندس سیدعبدالحسین سجادی مدیر نمایندگی ستاد دیه استان گفت: از این تعداد ۲۱ نفر به خاطر ناتوانی در پرداخت مهریه و نفقه، ۱۴ نفر به خاطر عدم پرداخت مطالبه طلب و همچنین تعداد ۱ نفر نیز به علت عدم توانایی در پرداخت دیه متحمل حبس هستند که برای آزادی ... بیشتر بخوانید »

آزاد سازی زندانی محکوم به پرداخت مطالبه طلب از زندان زاهدان

به گزارش روابط عمومی ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان : مددجو س – کدخدایی که بدلیل عدم توانایی در پرداخت بدهی خود که مرتبط با شغل فروش پوشاک بوده است در زندان زاهدان تحمل حبس می نمود، با مساعدت ستاد دیه استان و تلاشها و پیگیریهای مسئولین زندان و پرداخت طلب به شاکی ، با پرداخت ۲۰۰ میلیون ریال ... بیشتر بخوانید »

بازدید پرسنل ستاد دیه استان از بازداشتگاه موقت زاهدان

به گزارش روابط عمومی ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان : پرسنل ستاد دیه استان ، ضمن بازدید از قسمت‌های مختلف این بازداشتگاه با مددجویان جرائم غیرعمد نیز به صورت چهره به چهره دیدار و جویای مشکلات آنان شد. علیرضا پرندوار ریاست بازداشتگاه موقت زاهدان گفت: اکثر مددجویان بازداشتگاه زاهدان را زندانیان جرایم غیرعمد دانست و در اینباره گفت: متاسفانه ... بیشتر بخوانید »

دیدار بازرس مدیر عامل ستاد دیه کشور با رئیس کل دادگستری سیستان و بلوچستان

به گزارش روابط عمومی ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان : علی شمس بازرس مدیر عامل ستاد دیه کشور که با هدف بازدید از نمایندگی ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان و همچنین بررسی مصوبات هیئت امناء، عملکرد گروه تحقیق و ارائه خدمات ستاد دیه به مددجویان جرائم غیرعمد به این استان سفر کرده پس از حضور در ستاد دیه ... بیشتر بخوانید »