.
سرخط خبرها
خانه / ۱۳۹۹ / مهر

بایگانی/آرشیو ماهانه: مهر ۱۳۹۹

بازدید بازرس مدیر عامل ستاد دیه کشور از ستاد دیه استان

به گزارش روابط عمومی ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان : علی شمس بازرس مدیر عامل ستاد دیه کشور جهت رسیدگی و بازدید از محل و امکانات ستاد دیه نمایندگی استان سیستان و بلوچستان به این ستاد مراجعه و سپس با آقای دکتر سلیمانی مدیر کل محترم اداره زندانها و دبیر هیئت امناء ستاد و آقای مهندس سجادی مدیر نمایندگی ... بیشتر بخوانید »

وقتی هیجان لحظه ای قربانی می گیرد، قتل شبه عمد؛ نتیجه تیراندازی در جشن ازدواج

رسم غلط تیراندازی در عروسی اگرچه برای شادمانی انجام می شود، اما می تواند مرگ و یا جراحت افرادی را در پی داشته باشد و جشن ازدواج را به عزا تبدیل کند. به گزارش روابط عمومی ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان: اصلا گمان نمی کرد این اتفاق رخ دهد و زندگی اش را از این رو به آن رو ... بیشتر بخوانید »

دعوت ستاد ملی صبر در آستانه اربعین حسینی؛ «بگذریم تا بگذرند»

پدعوت ستاد ملی صبر در آستانه اربعین حسینی؛ بگذریم تا بگذرند در آستانه اربعین حسینی، پویش مردمی «بگذریم تا بگذرند» با مشارکت ستاد ملی صبر و ستاد دیه کشور برگزار شد. به گزارش روابط عمومی ستاد دیه کشور، گذشت از دیون مالی و معنوی به عنوان یکی از اصول مورد تاکید در دین اسلام است و در این راستا همواره ... بیشتر بخوانید »

آزادی ۱ نفر زندانی توسط نیکوکار زاهدانی در هفته دفاع مقدس

شهروند و نیک اندیش زاهدانی با حضور در ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان به مناسبت هفته دفاع مقدس و به یاد سردار سرافراز اسلام سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی زمینه آزادی ۱ نفر از زندانیان نیازمند و آبرومند استان را فراهم کرد. به گزارش روابط عمومی ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان: در راستای دعوت مدیر نمایندگی ستاد دیه ... بیشتر بخوانید »

آزادسازی ۷۰ نفر از زندانیان جرایم غیر عمد در شش ماه نخست سال جاری

به گزارش روابط عمومی ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان : تعداد ۷۰ نفر از زندانیان جرایم غیرعمد که به دلیل محکومیت مالی عجز از پرداخت دیه ناشی از تصادفات رانندگی ، مطالبه مهریه و نفقه و محکومیت مالی در زندان بودند از زندانهای زاهدان، زابل، خاش، سروان، ایرانشهر و چابهار آزاد شدند . سیدعبدالحسین سجادی مدیر نمایندگی ستاد دیه ... بیشتر بخوانید »

عرض حضوری مدیر نمایندگی ستاد دیه استان با زندانیان جرایم غیرعمد زندان زاهدان

به گزارش روابط عمومی ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان : در راستای تسریع در آزادسازی و رفع موانع و مشکلات زندانیان جرایم غیر عمد؛ مدیر نمایندگی ستاد دیه استان در زندان مرکزی زاهدان حضور یافت. سید عبدالحسین سجادی مدیر نمایندگی ستاد دیه استان در ابتدای جلسه دیدار چهره به چهره با مددجویان جرایم غیر عمد گفت: هماهنگی و تلاشهای ... بیشتر بخوانید »