.
سرخط خبرها
خانه / اخبار

اخبار

مراسم گلریزان برای کمک به آزادی زندانیان غیرعمد به همت فرمانداری شهرستان زاهدان برگزار شد

خیران شهرستان زاهدان یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان بصورت نقد و تعهد برای آزادی زندانیان جرائم غیرعمد سیستان و بلوچستان کمک کردند. به گزارش روابط عمومی ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان : فرماندار زاهدان در این مراسم اظهارداشت: یکی از کارهای پسندیده‌ای که در ایام ماه مبارک رمضان انجام می‌شود کمک به همنوعان و گره گشایی از مشکلات ... بیشتر بخوانید »

برگزاری جشن گلریزان به میزبانی خیرین شهرستان هامون با رعایت فاصله اجتماعی

به گزارش روابط عمومی ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان : جشن گلریزان آزادی زندانیان جرائم غیر عمد در استان سیستان و بلوچستان با رعایت فاصله اجتماعی در شهرستان هامون با حضور فرماندار،ائمه جمعه و جماعت اهل تسنن و تشیع و جمعی از مسئولین ، خیرین و معتمدین در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد. در پایان مراسم جمشید رخشانی نسب ... بیشتر بخوانید »

۱۲ نفر از زندانیان جرایم غیرعمد به آغوش خانواده بازگشتند

به گزارش روابط عمومی ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان : سیدعبدالحسین سجادی مدیرنمایندگی ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان اظهار کرد: این زندانیان از اول سال جاری تاکنون با پرداخت ۷ میلیارد و ۴۴۲ میلیون ریال از محل کمک های ستاد دیه کشور، منابع استانی و صندوق تامین خسارت های بدنی کشور آزاد شدند. وی افزود: تصادفات منجر به ... بیشتر بخوانید »

۷ نفر از زندانیان جرایم غیر عمد استان در سال جاری آزاد شدند

به گزارش روابط عمومی ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان : تعداد ۷ نفراز مددجویان زندان های استان سیستان و بلوچستان که بعلت محکومیت مالی چک و سفته و مطالبه مهریه و نفقه و قتل شیه عمد در زندان بسر می برند با پرداخت مبلغ ۴ میلیارد و هشتصد میلیون ریال کمک بلاعوض از محل اعتبارات ستاد دیه استان در ... بیشتر بخوانید »

۲۸ زندانی جرایم غیرعمد در زندان های استان گرفتار هستند

به گزارش روابط عمومی ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان : سیدعبدالحسین سجادی مدیرنمایندگی ستاد دیه استان، افزود: برای آزادی این زندانیان حدود ۹۷ میلیارد ریال اعتبار مورد نیاز است. وی با اشاره به آمار موجودی زندانیان غیرعمد گفت: از اول سال جاری تاکنون نیز ۷ نفر زندانی جرایم غیرعمد با کمک های خیرین و منابع ستاد دیه استان از ... بیشتر بخوانید »

مدیر نمایندگی ستاد دیه استان به همراه اعضاء هیات امناء با رئیس کل دادگستری استان دیدار کردند

به گزارش روابط عمومی ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان : سیدعبدالحسین سجادی مدیر نمایندگی ستاد دیه استان به همراه اعضاء هیات امناء ستاد دیه با حجت الاسلام والمسلمین علی مصطفوی نیا رئیس کل دادگستری و نائب رئیس هیات امناء ستاد به مناسبت سال نو دیدار کردند. در ابتدای این دیدار سجادی مدیر نمایندگی ستاد دیه ضمن تبریک سال نو ... بیشتر بخوانید »

به مناسبت ولادت امام علی علیه السلام و روز پدر ۳ نفر از زندانیان جرایم غیر عمد آزاد شدند

به گزارش روابط عمومی ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان : به مناسبت ولادت امام علی علیه السلام و روز پدر، تعداد ۳ نفر از مددجویان جرایم غیرعمد که به دلیل عجز از پرداخت بدهی ناشی از مطالبه مهریه، نفقه و محکومیت مالی که در زندانهای زاهدان و سراوان آزاد شدند. سیدعبدالحسین سجادی مدیر نمایندگی ستاد دیه استان سیستان و ... بیشتر بخوانید »

۴ نفر از مددجویان جرائم غیرعمد با همت سازمان بسیج حقوقدانان آزاد شدند

سیدعبدالحسین سجادی گفت: ۴ زندانی جرایم غیرعمد به همت سازمان بسیج حقوقدانان استان از زندان آزاد و به کانون گرم خانواده بازگشتند. به گزارش روابط عمومی ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان : سید عبدالحسین سجادی مدیر نمایندگی استان سیستان و بلوچستان اظهار داشت: این زندانیان به خاطر سه میلیارد و پانصد و چهل میلیون ریال بدهی مالی زندانی بودند. ... بیشتر بخوانید »

عرض حضوری مسئولین ستاد دیه استان با زندانیان جرایم غیرعمد بازداشتگاه زاهدان

در راستای تسریع در فرآیند آزادسازی زندانیان جرایم غیرعمد و رفع موانع و مشکلات در خصوص تشکیل پرونده های مددجویان ؛ مدیر نمایندگی به همراه کارکنان ستاد دیه استان در بازداشتگاه زاهدان حضور یافتند. به گزارش روابط عمومی ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان : سیدعبدالحسین سجادی مدیر نمایندگی ستاد دیه در ابتدای جلسه دیدار چهره به چهره با مددجویان ... بیشتر بخوانید »