.
سرخط خبرها
خانه / اخبار

اخبار

بازگشت هر زندانی به آغوش جامعه در واقع کمک غیر مستقیم به جامعه و خانواده است

به گزارش روابط عمومی ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان : سیدعبدالحسین سجادی مدیر نمایندگی ستاد دیه استان گفت : آزادی زندانیان جرائم غیرعمد از زندان ، علاوه بر بازگشت مجدد فرد به آغوش جامعه ، نقش مهمی در کاهش هزینه های زندان و ساماندهی خانواده و رفع مشکلات آنها دارد . به عبارت دیگر ، کمک به بازگشت هر ... بیشتر بخوانید »

۶ زندانی جرایم غیرعمد در سیستان و بلوچستان به آغوش خانواده بازگشتند

به گزارش روابط عمومی ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان : مدیر نمایندگی ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان از آزادی ۶ زندانی جرایم غیرعمد در استان و بازگشت آنان به آغوش خانواده های خود خبر داد. مهندس سید عبدالحسین سجادی مدیر نمایندگی ستاد دیه استان اظهار کرد: این زندانیان به دلیل ناتوانی در پرداخت دیه ناشی از تصادفات رانندگی، ... بیشتر بخوانید »

اخذ رضایت از شکات زندانیان جرایم غیر عمد به مناسبت هفته بسیج

به گزارش روابط عمومی ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان: به مناسبت هفته بســـــیج مدیر نمایندگی ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان با حضور در زندان زاهدان از تعدادی از شکات زندانیان جرائم غیرعمد رضایت اخذ نمودند. سجادی ، مدیر نمایندگی ستاد دیه استان گفت: با دعوت از شاکیان ۳ نفر از زندانیان جرائم غیرعمد و با پرداخت مبلغ بالغ ... بیشتر بخوانید »

سه زندانی غیرعمد از زندانهای استان آزاد شده اند

به گزارش روابط عمومی ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان: تعداد ۳ نفر از مددجویان زندان های زاهدان و زابل که بعلت محکومیت مالی چک و مطالبه مهریه در زندان بسر می برند با پرداخت ۴۲۰ میلیون ریال کمک بلاعوض از محل اعتبارات ستاد دیه استان از بند رهایی یافتند. جهانی معاون اجرایی ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان گفت: ... بیشتر بخوانید »

۳۶ زندانی جرائم غیرعمد در زندان های سیستان و بلوچستان گرفتار هستند

به گزارش روابط عمومی ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان : مهندس سیدعبدالحسین سجادی مدیر نمایندگی ستاد دیه استان گفت: از این تعداد ۲۱ نفر به خاطر ناتوانی در پرداخت مهریه و نفقه، ۱۴ نفر به خاطر عدم پرداخت مطالبه طلب و همچنین تعداد ۱ نفر نیز به علت عدم توانایی در پرداخت دیه متحمل حبس هستند که برای آزادی ... بیشتر بخوانید »

آزاد سازی زندانی محکوم به پرداخت مطالبه طلب از زندان زاهدان

به گزارش روابط عمومی ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان : مددجو س – کدخدایی که بدلیل عدم توانایی در پرداخت بدهی خود که مرتبط با شغل فروش پوشاک بوده است در زندان زاهدان تحمل حبس می نمود، با مساعدت ستاد دیه استان و تلاشها و پیگیریهای مسئولین زندان و پرداخت طلب به شاکی ، با پرداخت ۲۰۰ میلیون ریال ... بیشتر بخوانید »

بازدید پرسنل ستاد دیه استان از بازداشتگاه موقت زاهدان

به گزارش روابط عمومی ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان : پرسنل ستاد دیه استان ، ضمن بازدید از قسمت‌های مختلف این بازداشتگاه با مددجویان جرائم غیرعمد نیز به صورت چهره به چهره دیدار و جویای مشکلات آنان شد. علیرضا پرندوار ریاست بازداشتگاه موقت زاهدان گفت: اکثر مددجویان بازداشتگاه زاهدان را زندانیان جرایم غیرعمد دانست و در اینباره گفت: متاسفانه ... بیشتر بخوانید »

دیدار بازرس مدیر عامل ستاد دیه کشور با رئیس کل دادگستری سیستان و بلوچستان

به گزارش روابط عمومی ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان : علی شمس بازرس مدیر عامل ستاد دیه کشور که با هدف بازدید از نمایندگی ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان و همچنین بررسی مصوبات هیئت امناء، عملکرد گروه تحقیق و ارائه خدمات ستاد دیه به مددجویان جرائم غیرعمد به این استان سفر کرده پس از حضور در ستاد دیه ... بیشتر بخوانید »