.
سرخط خبرها
خانه / بایگانی نویسنده: محمد علی لهراسبی

بایگانی نویسنده: محمد علی لهراسبی

آموختن، کوچک‌ترین رسالتی است که بر دوش انسان‌هاست. من نیز خود را در انجام درست این رسالت شریک می‌دانم.

مراسم گلریزان برای کمک به آزادی زندانیان غیرعمد به همت فرمانداری شهرستان زاهدان برگزار شد

خیران شهرستان زاهدان یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان بصورت نقد و تعهد برای آزادی زندانیان جرائم غیرعمد سیستان و بلوچستان کمک کردند. به گزارش روابط عمومی ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان : فرماندار زاهدان در این مراسم اظهارداشت: یکی از کارهای پسندیده‌ای که در ایام ماه مبارک رمضان انجام می‌شود کمک به همنوعان و گره گشایی از مشکلات ... بیشتر بخوانید »

برگزاری جشن گلریزان به میزبانی خیرین شهرستان هامون با رعایت فاصله اجتماعی

به گزارش روابط عمومی ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان : جشن گلریزان آزادی زندانیان جرائم غیر عمد در استان سیستان و بلوچستان با رعایت فاصله اجتماعی در شهرستان هامون با حضور فرماندار،ائمه جمعه و جماعت اهل تسنن و تشیع و جمعی از مسئولین ، خیرین و معتمدین در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد. در پایان مراسم جمشید رخشانی نسب ... بیشتر بخوانید »

۱۲ نفر از زندانیان جرایم غیرعمد به آغوش خانواده بازگشتند

به گزارش روابط عمومی ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان : سیدعبدالحسین سجادی مدیرنمایندگی ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان اظهار کرد: این زندانیان از اول سال جاری تاکنون با پرداخت ۷ میلیارد و ۴۴۲ میلیون ریال از محل کمک های ستاد دیه کشور، منابع استانی و صندوق تامین خسارت های بدنی کشور آزاد شدند. وی افزود: تصادفات منجر به ... بیشتر بخوانید »

۷ نفر از زندانیان جرایم غیر عمد استان در سال جاری آزاد شدند

به گزارش روابط عمومی ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان : تعداد ۷ نفراز مددجویان زندان های استان سیستان و بلوچستان که بعلت محکومیت مالی چک و سفته و مطالبه مهریه و نفقه و قتل شیه عمد در زندان بسر می برند با پرداخت مبلغ ۴ میلیارد و هشتصد میلیون ریال کمک بلاعوض از محل اعتبارات ستاد دیه استان در ... بیشتر بخوانید »

۲۸ زندانی جرایم غیرعمد در زندان های استان گرفتار هستند

به گزارش روابط عمومی ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان : سیدعبدالحسین سجادی مدیرنمایندگی ستاد دیه استان، افزود: برای آزادی این زندانیان حدود ۹۷ میلیارد ریال اعتبار مورد نیاز است. وی با اشاره به آمار موجودی زندانیان غیرعمد گفت: از اول سال جاری تاکنون نیز ۷ نفر زندانی جرایم غیرعمد با کمک های خیرین و منابع ستاد دیه استان از ... بیشتر بخوانید »

مدیر نمایندگی ستاد دیه استان به همراه اعضاء هیات امناء با رئیس کل دادگستری استان دیدار کردند

به گزارش روابط عمومی ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان : سیدعبدالحسین سجادی مدیر نمایندگی ستاد دیه استان به همراه اعضاء هیات امناء ستاد دیه با حجت الاسلام والمسلمین علی مصطفوی نیا رئیس کل دادگستری و نائب رئیس هیات امناء ستاد به مناسبت سال نو دیدار کردند. در ابتدای این دیدار سجادی مدیر نمایندگی ستاد دیه ضمن تبریک سال نو ... بیشتر بخوانید »

به مناسبت ولادت امام علی علیه السلام و روز پدر ۳ نفر از زندانیان جرایم غیر عمد آزاد شدند

به گزارش روابط عمومی ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان : به مناسبت ولادت امام علی علیه السلام و روز پدر، تعداد ۳ نفر از مددجویان جرایم غیرعمد که به دلیل عجز از پرداخت بدهی ناشی از مطالبه مهریه، نفقه و محکومیت مالی که در زندانهای زاهدان و سراوان آزاد شدند. سیدعبدالحسین سجادی مدیر نمایندگی ستاد دیه استان سیستان و ... بیشتر بخوانید »

۴ نفر از مددجویان جرائم غیرعمد با همت سازمان بسیج حقوقدانان آزاد شدند

سیدعبدالحسین سجادی گفت: ۴ زندانی جرایم غیرعمد به همت سازمان بسیج حقوقدانان استان از زندان آزاد و به کانون گرم خانواده بازگشتند. به گزارش روابط عمومی ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان : سید عبدالحسین سجادی مدیر نمایندگی استان سیستان و بلوچستان اظهار داشت: این زندانیان به خاطر سه میلیارد و پانصد و چهل میلیون ریال بدهی مالی زندانی بودند. ... بیشتر بخوانید »