بایگانی نویسنده: محمد علی لهراسبی

آموختن، کوچک‌ترین رسالتی است که بر دوش انسان‌هاست. من نیز خود را در انجام درست این رسالت شریک می‌دانم.

گردش کار ستاد مردمی رسیدگی به امور دیه و کمک به زندانیان نیازمند

گردش کار ستاد مردمی رسیدگی به امور دیه و کمک به زندانیان نیازمند. ۱- تشکیل پرونده در زندان توسط مددکاران زندان . ۲- ارسال پرونده تشکیل شده به ستاددیه . ۳- بررسی پرونده ورفع نواقصات موجود در آن . ۴- ارائه پرونده به گروه تحقیق جهت تحقیق میدانی از شاکی ... بیشتر بخوانید »

اجرای پویش بخشش کریمانه ویژه آزادی زندانیان جرائم غیر عمد

✍️ به گزارش روابط عمومی ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان: محمدحسین خسروی مدیر کل زندانها و سرپرست نمایندگی ستاد دیه استان با اعلام این خبر گفت: این پویش از تاریخ ۳۱ اردیبهشت ماه مصادف با میلاد با سعادت حضرت معصومه(س) الی ۱۰ خرداد ماه مقارن با میلاد امام رضا ... بیشتر بخوانید »

آزادی تعداد ۱۵۷۰ زندانی جرائم غیرعمد از زندانهای استان

✍️ به گزارش روابط عمومی ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان: محمدحسین خسروی مدیر کل زندانها و سرپرست نمایندگی ستاد دیه استان گفت: از بدو تاسیس ستاد دیه در استان سیستان و بلوچستان، اقدامات خوب و موثری در راستای جمع آوری کمک های خیرین و همچنین فرهنگ سازی بین مردم ... بیشتر بخوانید »

۶ زندانی جرائم غیر عمد از زندان های استان آزاد شدند

✍️ به گزارش روابط عمومی ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان: محمدحسین خسروی مدیر کل زندانها و سرپرست نمایندگی ستاد دیه استان گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون زمینه آزادی ۶ زندانی جرائم غیرعمد با تامین ۲ میلیارد و ۷۲۲ میلیون ریالی، آزاد و به کانون خانواده های خود بازگشتند. ... بیشتر بخوانید »

مسن‌ترین زندانی جرائم غیرعمد استان ۶۰ سال سن دارد

✍️ به گزارش روابط عمومی ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان: سرپرست نمایندگی ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان مسن‌ترین زندانی جرائم مالی در این استان را مددجوی ۶۰ ساله عنوان کرد و گفت: این زندانی ۳ ماه است که در زندان شهرستان خاش در حبس به سر می‌برد. محمدحسین ... بیشتر بخوانید »

وکیل طلاق بائن و رجعی

پرسش حائز اهمیت این است که به هنگام انشا رای و صدور حکم طلاق، کدام نوع از طلاق جاری میگردد؟ بائن یا رجعی؟ اصل بر طلاق رجعی است طلاق بائن استثنا محسوب میشود و طلاق را جز در مواردی که قانون گذار بائن اعلام نموده است، میبایست رجعی دانست و ... بیشتر بخوانید »

وکیل طلاق و شرح انواع طلاق

وکیل برای طلاق به شرح انواع طلاق و تعاریف آن وفق قوانین موضوعه و فقه اسلامی و کتب دکترین حقوقی میپردازد: طلاق سنی (سنت) طلاق مشروع و مجاز است که به طلاق بائن و طلاق عدی تقسیم میشود. طلاق بائن بنابر قول فقهای امامیه بر شش گونه میباشد: طلاق غیر ... بیشتر بخوانید »

وکالت زن در طلاق

وکیل طلاق توافقی یا طلاق در فرضی که زن وکیل در طلاق است ابراز میدارد: مطابق ماده ١١١٩ قانون مدنی طرفین میتوانند ضمن عقد نکاح یا عقد لازم دیگری، توافق نمایند و شوهر به زن وکالت برای طلاق دهد که هر زمان و به هرصورت که خواست خویش را مطلقه ... بیشتر بخوانید »