خانه / اخبار / ۳۳ نفر از زندانیان جرایم غیرعمد چشم انتظار کمک های مردمی و حمایت های ستاد دیه هستند

۳۳ نفر از زندانیان جرایم غیرعمد چشم انتظار کمک های مردمی و حمایت های ستاد دیه هستند

به گزارش روابط عمومی
ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان :

سیدعبدالحسین سجادی مدیرنمایندگی ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان اظهار داشت: ستاد دیه استان در راستای حمایت از زندانیان جرایم غیرعمد و تأمین اعتبارات لازم، طی سال جاری همزمان با ایام ماه مبارک رمضان و برگزاری جشن های گلریزان، با وجود شیوع ویروس محنوس کرونا در سراسر کشور و همچنین وضعیت قرمز در استان توانست با برنامه ریزی های انجام شده و با همکاری ائمه جمعه وجماعت، دادستانها، روسای دادگستری و فرمانداری های سراسر استان با رعایت فاصله اجتماعی و پروتکل های بهداشتی مبلغ ۷/۲۰۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال برای آزادی زندانیان جرائم غیرعمد چمع آوری کنند.

سیدعبدالحسین سجادی اظهار داشت: بزهکاری در جامعه و به زندان افتادن افراد، چه به‌صورت عمد و چه غیر عمد، زیان‌هایی روحی و جسمی بسیاری را برای فرد مددجو، شخص آسیب دیده و خانواده‌های آن‌ها به دنبال خواهد داشت.

وی با بیان اینکه در حال حاضر ۳۳ نفر چشم انتظار کمک های مردمی و حمایت های ستاد دیه هستند عنوان کرد: مبلغ مورد نیاز برای آزادی این تعداد با آنچه که از طریق اخذ رضایت شکات رخ داده است ۹۳ میلیارد ریال است.

وی اضافه کرد: از مجموع ۳۳ زندانی فعلی غیرعمد در زندان های استان ۳ نفر به دلیل حوادث رانندگی و حوادث کارگاهی، ۱۳ نفر نیز بدهکار مالی حقوقی و ۱۷ نفر هم به دلیل بدهی مهریه و نفقه در زندان هستند.

در پایان سید عبدالحسین مدیر نمایندگی ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان ضمن تقدیر و تشکر از کمک های خیرین استان در ماه مبارک رمضان سال جاری تصریح کرد: شماره حساب های ۳۲۳۲۳۳۳۱۳ بنام بانک ملت، شماره کارت ۶۱۰۴۳۳۷۷۷۰۱۱۳۶۳۵ بانک ملت، و شماره حساب ۲۵۱۷۳۴۶۲۹۵ بانک تجارت به نام ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان آماده دریافت کمک های مردمی است.

درباره‌ی محمد علی لهراسبی

آموختن، کوچک‌ترین رسالتی است که بر دوش انسان‌هاست. من نیز خود را در انجام درست این رسالت شریک می‌دانم.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*