خانه / اخبار / ۱۷ زندانی جرائم غیر عمد از زندان های استان آزاد شدند

۱۷ زندانی جرائم غیر عمد از زندان های استان آزاد شدند

به گزارش روابط عمومی
ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان :

سید عبدالحسین سجادی مدیر نمایندگی ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون زمینه آزادی ۱۷ زندانی جرائم غیر عمد با پرداخت مبلغ ۲ میلیارد و ۶۵۳ میلیون ریال که از طریق این نهاد مردمی و کمک خیرین ارزشمند در استان فراهم شده بود به کانون گرم خانواده های خود بازگشتند.

سجادی افزود: در حال حاضر ۳۳ زندانی جرائم غیرعمد در زندان های زاهدان، زابل، خاش، سراوان، ایرانشهر و چابهار به سر می برند که از این تعداد محکومان غیرعمد ۱ نفر مربوط به دیه ناشی از تصادف و حوادث کارگاهی، ۱۷ نفر مهریه و نفقه و ۱۵ نفر بدهی مالی غیرعمد را شامل می شوند که برای آزادی آنها مبلغ ۹۳ میلیارد ریال لازم است.

مدیر نمایندگی ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان گفت: با اقدام هایی که در راستای فرهنگ سازی در سال های اخیر با مشارکت رسانه ها و مردم استان انجام شد، شاهد کاهش چشمگیر ورود زندانیان جرائم غیر عمد نسبت به سال های قبل در سطح زندان های استان هستیم.

وی از مردم نیکوکار استان خواست تا با همدلی و بخشش در راه خداوند، همیشه و در همه جا گره گشای مشکل های دیگر همشهریان و مستمندان بوده باشند.

در پایان سید عبدالحسین مدیر نمایندگی ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان ضمن تقدیر و تشکر از کمک های خیرین استان در ماه مبارک رمضان سال جاری تصریح کرد: شماره حساب های ۳۲۳۲۳۳۳۱۳ بنام بانک ملت، شماره کارت ۶۱۰۴۳۳۷۷۷۰۱۱۳۶۳۵ بانک ملت، و شماره حساب ۲۵۱۷۳۴۶۲۹۵ بانک تجارت به نام ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان آماده دریافت کمک های مردمی است.

درباره‌ی محمد علی لهراسبی

آموختن، کوچک‌ترین رسالتی است که بر دوش انسان‌هاست. من نیز خود را در انجام درست این رسالت شریک می‌دانم.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*