خانه / جلسات هیات امناء / جلسه هیئت امناء ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان برگزار شد

جلسه هیئت امناء ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی
ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان :

سومین جلسه هیأت امناء ستاد دیه استان با حضور اعضای هیأت امناء در محل دفتر حجت الاسلام والمسلمین مصطفوی نیا رئیس کل دادگستری و نائب رئیس هیات امناء ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان برگزار گردید.

در ابتدای این جلسه سید عبدالحسین سجادی مدیر نمایندگی ستاد دیه استان به ارائه گزارشی از عملکرد ستاد دیه استان در سه ماهه نخست سال جاری پرداخت و در ادامه طرح تعداد ۲ فقره پرونده افراد واجد الشرایط با میزان بدهی ۱ میلیارد و ۲۱۸ میلیون ریال توسط اعضاء هیئت امناء ستاد دیه استان مورد بحث و بررسی قرار گرفت که با اعطا کمک ویژه از محل منابع استانی ستاد دیه موافقت شد.

مدیر نمایندگی ستاد دیه گفت: از ۲ پرونده موافقت شده مبلغی معادل ۴۰ میلیون ریال از طریق آورده مددجویان و مبلغ ۱۷۰ میلیون ریال از محل منابع ستاد دیه استان برای آزادی این مددجویان پرداخت خواهد شد.

سجادی با بیان اینکه این زندانیان جرائم غیر عمد به علت عدم توانایی در پرداخت نفقه بدهکار بودند یادآور شد: همکاران ما در ستاد دیه استان طی جلساتی که با شکات این پرونده‌ها برگزار کرده‌اند توفیق داشتند مبلغی بیش از ۱ میلیارد ریال از شکات گذشت رضایتمندانه اخذ کنند.

گفتنی است هم اکنون ۳۳ زندانی غیرعمد واجد شرایط کمک در سطح استان با بدهی ۹۳ میلیارد ریال در زندان هستند که محکومان مهریه و نفقه بیشترین آمار را به خود اختصاص داده‌اند.

درباره‌ی محمد علی لهراسبی

آموختن، کوچک‌ترین رسالتی است که بر دوش انسان‌هاست. من نیز خود را در انجام درست این رسالت شریک می‌دانم.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*