خانه / اخبار / بازدید از سطح زندانهای استان صورت خواهد گرفت

بازدید از سطح زندانهای استان صورت خواهد گرفت

به گزارش روابط عمومی
ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان :

سید عبدالحسین سجادی مدیر نمایندگی ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان گفت: به منظور دیدار چهره به چهره با مددجویان جرائم غیرعمد و همچنین رفع مشکلات و موانع موجود در برخی پرونده های زندانیان جرائم غیرعمد همکاران ما در ستاد دیه استان با برنامه ریزی های صورت گرفته بصورت مقطعی و بصورت مستمر از زندانهای سراسر استان بازدید خواهند کرد.

وی افزود: در بازدید از زندان زابل که به مناسبت دهه کرامت انجام شد پرسنل ستاد دیه با ۱۲ نفر از مددجویان جرائم غیرعمد حاضر در این زندان از نزدیک دیدار، مشکلات و خواسته های آنها یادداشت و به صمع و نظر مراجع محترم قضایی، ریاست زندان رسید تا نسبت به رفع آنها اقدامات لازم انجام پذیرد.

سجادی ادامه داد: کل بدهی این ۱۲ نفر بالغ بر ۱۲ میلیارد و ۹۸۰ میلیون ریال بود که با نشست هایی که در محل سکونت شکات صورت گرفت از شکات ۸ پرونده به مبلغ ریالی ۳ میلیارد گذشت رضایت مندانه اخذ گردید.

مدیر نمایندگی ستاد دیه استان بیان کرد: از مجموع ۱۲ مددجوی حاضر در زندان زابل با عنایت به کمک پروردگار متعال و پیگیری های پرسنل ستاد پرونده ۸ مددجوی زندان زابل تکمیل و آماده طرح در جلسه هیات امناء ستاد دیه استان خواهد بود و مابقی پرونده ها پس از رفع نواقص و همچنین گذشت شکات رسیدگی خواهند شد.

سید عبدالحسین سجادی تصریح کرد: بازدید از سطح زندان های استان به منظور تسریع در روند آزادی مددجویان غیرعمد تا پایان سال جاری بصورت ماهیانه ادامه خواهد داشت تا بتوانیم موجودی مددجویان حاضر در زندانهای استان که هم اکنون ۳۳ نفر می باشند را به پایین ترین رقم برسانیم تا جایی که شاهد باشیم تمامی این عزیزان به کانون گرم خانواده خود بازگشته اند.

درباره‌ی محمد علی لهراسبی

آموختن، کوچک‌ترین رسالتی است که بر دوش انسان‌هاست. من نیز خود را در انجام درست این رسالت شریک می‌دانم.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*