خانه / اخبار / آزادی ۶ زندانی جرائم غیرعمد به مناسبت هفته قوه قضائیه

آزادی ۶ زندانی جرائم غیرعمد به مناسبت هفته قوه قضائیه

به گزارش روابط عمومی
ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان :

سید عبدالحسین سجادی مدیر نمایندگی ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان از آزادی شش زندانی جرایم غیر عمد استان به مناسبت هفته قوه قضائیه خبر داد و بیان کرد: این افراد به علت ناتوانی در پرداخت دیون مالی و مهریه زندانی بودند که با کمک خیران نیک اندیش و مساعدت ستاد دیه از زندان های استان آزاد شدند.

وی یادآور شد: در آیین ما ایرانیان و دین اسلام، بر اهمیت نجات دیگران از گرفتاری و انجام امور خیر، توصیه‌ شده است و با عمل به این تأکید ها شاهد هستیم هر ساله با وجود مشکلات مالی و معضلات معیشتی، تعداد زیادی از زندانیان بدهکار جرائم غیر عمد از سطح زندان های استان آزاد می شوند و به آغوش گرم خانواده‌ های خود باز می‌ گردند.

سجادی مبلغ کمک شده به این تعداد از مددجویان آزاد شده ها را ۱ میلیارد و ۶۹۷ میلیون ریال اعلام نموده و تعداد آزادی زندانیان غیرعمد را از ابتدای سال را ۲۱ نفر اعلام نمود .

وی خاطرنشان کرد: در حال حاضر ۲۷ زندانی جرائم غیرعمد واجد شرایط در زندان‌ های استان حضور دارند که بدهی این تعداد بالغ بر ۱۲۶ میلیارد و ۲۸۳ میلیون ریال می باشد.

مدیر نمایندگی ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان اظهار داشت: شهروندان محترم می توانند از طریق سایت نمایندگی به نشانی www.sabipro.ir و شماره تماس های ۰۵۴۳۳۴۵۲۲۹۳ یا مراجعه به دفتر نمایندگی واقع در زاهدان. بلوار بهداشت. روبروی معاینه فنی خودرو. جنب منازل مسکونی اداره زندان با فعالیت های این نمایندگی و نحوه ارسال کمک های مالی و آزادی زندانیان استان آشنا شوند.

درباره‌ی محمد علی لهراسبی

آموختن، کوچک‌ترین رسالتی است که بر دوش انسان‌هاست. من نیز خود را در انجام درست این رسالت شریک می‌دانم.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*