صفحه نخست گالری عکس مقالات مناقصه ارتباط با ما
 
 
محیط کاربری  
تبلیغات  
آخرین مطالب  
آرشیو  
اخبار سایت  
انتقادات و پیشنهادات  

تبلیغات متنی  
تبلیغات متن

تبلیغات متنی شما در این مکان باعث دریافت ورودی و افزایش رنک می شود

به پایگاه اطلاع رسانـِ ستاد دیه نمایندگی استان سیستان و بلوچستان خوش آمدید

-

شماره تلفکس ستاد دیه استان : 33452293 - 054

-

قال امیرالمومنین علیه السلام :

 

نیازمندی که به تو روی آورده . فرستاده خداست ، کسی که از یاری او دریغ کند . از خدا دریغ کرده . و آن کسی که به او بخشش کند . به خدا بخشیده است .

 

پیشاپیش از شما نیکوکار ارجمند جهت کمک

به زندانیان نیازمند استان سیستان و بلوچستان متشکریم


چه زیباست وقتی دست کریمانه و خدایی از آستین مردان و زنان خدایی بیرون می آید و سبدی پر از گل صفا و صمیمیت، گذشت و فداکاری را به خانواده دردمند هدیه داده تا چراغ بی فروغ امید را در دل نا امبدان روشنی بخشد.

 

روابط عمومی ستاد دیه نمایندگی استان سیستان و بلوچستاندیدار حضوری عوامل ستاد دیه استان با مددجویان جرائم غیرعمد زندان زابل
به گزارش روابط عمومی 
ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان :
 
سرگزی معاونت اجرایی ستاد دیه استان بهمراه کارشناسان این ستاد مردمی بنا بر دستور مدیر عامل محترم ستاد دیه کشور مبنی بر سرکشی از زندانهای استان و بنا بر تاکید رئیس کل دادگستری استان ضمن حضور در زندان شهرستان زابل در استان سیستان و بلوچستان از نزدیک با مددجویان جرائم غیرعمد این شهرستان دیدار و به بررسی مسائل و مشکلات آنها رداخته شد.
 
در این دیدار که رئیس زندان و مددکاران ، عوامل ستاد دیه استان را همراهی نمودند با کلیه مددجویان جرائم غیرعمد ملاقات و با شنیدن مشکلات و دغدغه های آنان مشاوره و راهنمای های لازم را ارائه نموده و پرونده های چند نفر از آنها را جهت طرح در جلسه هیات امناء تکمیل نمودند.
 
در این بازدید که به مدت 4 ساعت بطول انجامید سرگزی معاونت اجرایی ستاد دیه با ارائه توضیحاتی در خصوص چگونگی نحوه ارائه کمک و تسهیلات توسط ستاد دیه به مددجویان جرائم غیرعمد پرداخته و افزود امیدواریم تا آخر سال زمینه آزادی تعداد بیشتری از مددجویان واجد شرایط فراهم گردد.
 
در ادامه پرونده تعدادی از مددجویان که مبلغ بدهی آنان قابل پرداخت و واجد شرایط مساعدت ویژه بودن در دستور کار فوری قرار گرفتند تا در کمترین زمان ممکن و همچنین در نهمین جلسه هیات امناء این ستاد مطرح تا مقدمات آزادیشان فراهم گردد.
 
معاونت اجرایی ستاد دیه استان اظهار داشت : امیدواریم بخشی از بدهی ها توسط شاکیان که خود نیکوکار محسوب شده و نقش مهمی در آزادی زندانیان جرائم غیرعمد دارند بخشیده شود.
 
سرگزی افزود : بازدید از زندان شهرستانهای : خاش – ایرانشهر – سراوان و چابهار نیز در روزهای آینده صورت خواهد پذیرفت.


موضوع : اخبار - ستاد دیه مرکز
تعداد بازدید : 570 بار
ارسال شده در سه شنبه 13 آذر 1397 - 07:47

اخذ گذشت رضایتمندانه 5 میلیارد ریالی در 10 پرونده جرائم غیرعمدی استان
مدیر نمایندگی ستاد دیه استان گفت: همکاران ما در نمایندگی ستاد دیه استان و همچنین مددکاران زندان های تابعه طی جلساتی که با شکات این پرونده‌ها برگزار کرده‌اند توفیق داشتند از مجموع تعداد 10 پرونده مبلغ 5 میلیارد و  366 میلیون و 136  هزار ریال از شکات گذشت رضایتمندانه اخذ کنند.
 
به گزارش روابط عمومی 
ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان :
 
رحمدل بامری اظهار کرد: در هشتمین جلسه ستاد دیه استان که ظهر امروز با حضور اعضای محترم هئیت امناء ستاد دیه برگزار گردید و با پرداخت تعداد 10 پرونده با میزان بدهی 8 میلیارد و 432  میلیون و 607 هزار ریال موافقت شد .
 
وی تصریح کرد: از 10 پرونده موافقت شده مبلغی معادل 1 میلیارد و 940 میلیون ریال از طریق تسهیلات بانکی و مبلغ 694 ميليون 167 هزار ريال به صورت بلاعوض از طريق منابع ستاد ديه استان و کمک ستادديه كشور در صورت موافقت پرداخت و مقدمات آزادی این عزیزان فراهم خواهد شد.
 
بامری یادآور شد: این زندانیان جرائم غیر عمد در زمینه‌های مالی و مهريه بدهکار بودند.
 
گفتنی است هم اکنون 71 زندانی غیرعمد واجد شرایط کمک در سطح استان سیستان و بلوچستان در زندان هستند که محکومان مهریه بیشترین آمار را به خود اختصاص داده‌اند.


موضوع : اخبار - ستاد دیه مرکز
تعداد بازدید : 486 بار
ارسال شده در سه شنبه 6 آذر 1397 - 02:48

دوازده زندانی غیرعمد سیستان و بلوچستان در آستانه آزادی
رحمدل بامـــــری مدیر نمایندگی ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان گفت : با همکاری ستاد دیه کشور و خیرین استان  ، تعداد 12 نفر از زندانیان جرائم غیرعمد این استان با مبلغ بدهی بیش از 35 میلیارد ریال از بند حبس رهایی خواهند یافت.
 
به گزارش روابط عمومی 
ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان :
 
رحمدل بامـــــری مدیر نمایندگی استان سیستان و بلوچستان اظهار کرد: در هفتمین جلسه ستاد دیه استان که ظهر امروز در محل دفتر حضرت آیت الله سلیمانی نماینده محترم ولی فقیه در استان و امام جمعه معزز زاهدان و رئیس هیات امناء ستاد دیه استان با حضور اعضاء برگزار شد ، با پرداخت بدهی 12 پرونده مطرح شده به میزان 35 میلیارد ریال موافقت گردید .
 
وی تصریح کرد: از مجموع 12 پرونده موافقت شده با مبلغی معادل 2 میلیارد و 140 میلیون ریال از طریق تسهیلات بانکی و مبلغ 260 میلیون ریال بصورت نقدینگی محکومین و همچنین پرداخت مبلغ 800 ميليون ريال از طريق ستادديه مرکز و استان مقدمات آزادی این مددجویان فراهم شد.
 
رحمدل بامــــری مدیر نمایندگی استان سیستان و بلوچستان یادآور شد: این زندانیان جرائم غیر عمد در زمینه‌های تصادفات منجر به پرداخت ديه ، محکومین مالی و بدهکاران مهریه بودند.
 
وی گفت: همکاران ما در ستاد دیه و همچنین مددکاران زندان طی جلساتی که با شکات این پرونده‌ها برگزار کرده‌اند توفیق داشتند مبلغ 31 میلیارد و 800 میلیون ریال از شکات گذشت رضایتمندانه اخذ کنند.
 
گفتنی است هم اکنون 65 زندانی غیرعمد با بدهی بالغ بر 70 میلیارد ریال واجد شرایط کمک در سطح استان سیستان و بلوچستان در زندان هستند که محکومان مهریه بیشترین آمار را به خود اختصاص داده‌اند.
 
شماره حساب های 3232333313 نزد بانک ملت، شماره کارت 6104337770113635 بانک ملت، شماره حساب 2517346295 بانک تجارت و شماره کارت بانک رفاه کارگران 31235554 به نام ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان آماده دریافت کمک های مردمی افراد خیر و نیک اندیش است.


موضوع : اخبار - ستاد دیه استان
تعداد بازدید : 567 بار
ارسال شده در چهارشنبه 9 آبان 1397 - 03:12

دستهایی که یاری می خواهند از جنس نیاز
این بار قصه فرق می‌کند، قصه حکایت از آزادی زندانی کشاورزی دارد که پولی را از فردی به امانت دریافت می‌کند تا خودروی سواری یکی از اقوام را برایش بخرد، اما با توجه به شرایط خشکسالی و آب و هوایی منطقه به ناچار این پول را صرف نگهداری از زمین کشاورزی اش می‌کند.
 
به گزارش روابط عمومی 
ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان :
 
پیرمرد در حاشیه جاده ترانزیتی میلک از توابع شهرستان هیرمند سیستان و بلوچستان زندگی می‌کند، پیشه اش کشاورزی است؛ اما بدلیل کهولت سن از کار افتاده است و درآمدی برای امرار معاش ندارد، به همین دلیل فرزندانش در سن پایین کار می‌کنند تا بتوانند خلاء ناتوانی پدر پیر خود را جبران کنند.
 
(م – ر) ۷۵ ساله که حالا به انواع بیماری‌های دوره پیری و سالمندی از جمله آلزایمر دچار است در منزلی سکونت دارد که دارای ۳ اتاق ۹ متری با سقف چوبی که مکان مناسبی برای زندگی نه در تابستان و نه در زمستان است.
 
این کشاورز ساده پیشه در سال ۱۳۹۵ طبق تحقیقات بعمل آمده از سوی واحد مددکاری ستاد دیه مبلغ پولی را از شخصی دریافت می‌کند تا خودروی سواری یکی از اقوام را برایش بخرد، اما با توجه به شرایط خشکسالی شدید در این منطقه و با توجه به شرایط آب و هوایی بسیار نامناسب به ناچار پول صرف نگهداری از زمین کشاورزی می‌شود تا همین منبع درآمد و لقمه نان ساده خراب نشود. در نهایت خودرو خریداری نمی‌شود و مدتی بعد صاحب پول از وی شکایت می‌کند و بدنبال این شکایت حساب‌های پس انداز و یارانه وی مسدود می‌شود.


موضوع : دیگر موضوعات - درس های عبرت
تعداد بازدید : 673 بار
ارسال شده در دوشنبه 7 آبان 1397 - 11:25

ارسال


موضوع : دیگر موضوعات - درس های عبرت
تعداد بازدید : 554 بار
ارسال شده در دوشنبه 30 مهر 1397 - 09:45

دسته بندی  
بیشتر بدانید [0]
     اعضاء هیات امناء
     اعــضـاء سـتـاد
     هيئت امناء
     تاریخچه ستاد
     اساسنامه
     ساختار و تشکیلات
     رسالت و اهداف
     عملکرد ستاد
     هيئت مديره
     مدير عامل
     بازرسان
اخبار [100]
     ستاد دیه مرکز
     ستاد دیه استان
آموزش [1]
     کتب آموزش
     جزوات آموزش
     مقـالات آموزش
مصاحبه ها [0]
بانک قوانین [0]
     آئین نامه
     جدول دیات
     قانون بیمه اجباری
     قوانین پرداخت تسهیلات
     فرآیند رسیدگی به پرونده
     مدارک تشکیل پرونده
آمار و اطلاعات [0]
پرسش و پاسخ [0]
دیگر موضوعات [2]
     خاطرات مددجویان
     درس های عبرت
     نقاشی کودکان
     حوزه فعالیتها
     طـرح های آزادی
     آپ نسـیم
     صـدای مددجو
گزارش تصویری [0]
گـالـری [0]
     گالری فیلم
     گالری عکس
ارتباط با مدیر عامل [0]
شماره حسابهای ستاد [0]
تماس با ستاد دیه استان [0]
     روابط عمومی ستاد
     داســــتان حبس
     یـــاوران ستاد
مددجویان منتظـر [0]
     زندان زابــــــــل
     زندان زاهــــدان
     زندان خــــــاش
     زندان ســـراوان
     زندان ایرانشـهر
     زندان چابـــــهار
گـردش کار ستاد [0]
نظرسنجی  

   عملکرد و اطلاع رسانی ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان را چطور ارزیابی می‌کنید؟


       

  1. بسیار خوب
  2. خوب
  3. بد
  4. بسیار بد

        

لینکستان  
تبلیغات  
اوقات شرعی  
آمار  
افراد آنلاين : 1
امروز : 3
ديروز : 13
اين هفته : 34
اين ماه : 255
امسال : 11790
کل بازديد : 116267
کل مطالب : 105
تگ های مطالب  
|
 
تمامی حقوق این سایت متعلق به ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان می باشد . پشتیبانی : محمد علـ لهراسبـ
این وبسایت توسط سایت ساز مهر نسخه 2 محصولی از شرکت نگاه روشن پارس ایجاد شده است