صفحه نخست گالری عکس مقالات مناقصه ارتباط با ما
 
 
محیط کاربری  
تبلیغات  
آخرین مطالب  
آرشیو  
اخبار سایت  
انتقادات و پیشنهادات  

تبلیغات متنی  
تبلیغات متن

تبلیغات متنی شما در این مکان باعث دریافت ورودی و افزایش رنک می شود

به پایگاه اطلاع رسانـِ ستاد دیه نمایندگی استان سیستان و بلوچستان خوش آمدید

-

شماره تلفکس ستاد دیه استان : 33452293 - 054

-

قال امیرالمومنین علیه السلام :

 

نیازمندی که به تو روی آورده . فرستاده خداست ، کسی که از یاری او دریغ کند . از خدا دریغ کرده . و آن کسی که به او بخشش کند . به خدا بخشیده است .

 

پیشاپیش از شما نیکوکار ارجمند جهت کمک

به زندانیان نیازمند استان سیستان و بلوچستان متشکریم


چه زیباست وقتی دست کریمانه و خدایی از آستین مردان و زنان خدایی بیرون می آید و سبدی پر از گل صفا و صمیمیت، گذشت و فداکاری را به خانواده دردمند هدیه داده تا چراغ بی فروغ امید را در دل نا امبدان روشنی بخشد.

 

روابط عمومی ستاد دیه نمایندگی استان سیستان و بلوچستانبازدید حجت الاسلام والمسلمین موحدی راد دادستان مرکز استان اززندان زابل
به گزارش روابط عمومی 
ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان :
 
حجت الاسلام والمسلمین موحدی راد دادستان مرکز استان،حجت الاسلام والمسلمین بندانی رئیس شورای حل اختلاف استان،نجفی رئیس حوزه قضایی و  سرگزی دادستان عمومی وانقلاب شهرستان زابل، دکتر سلیمانی سرپرست اداره کل زندانهای استان سیستان وبلوچستان و با همراهی نهتانی مددکار ستاد دیه استان با حضور در ندامتگاه مرکزی این شهرستان،با زندانیان محکوم مهریه و نفقه دیدار و با بررسی پرونده های  آنان دستورات لازم را در خصوص تعیین تکلیف مددجویان مهریه ابلاغ نمودند.
 
دادستان مرکز استان با اشاره به افزایش روز افزون مشکلات بدهکاران مهریه به دلیل افزایش قیمت سکه،طی سخنانی اظهار داشت: امیدواریم با همکاری و مشارکت حوزه های قضایی و کمک های خیرین و ستاد دیه شاهد به صفر رسیدن محکومین مهریه و آزادی همه آنان از زندان باشیم.


موضوع : اخبار - ستاد دیه استان
تعداد بازدید : 387 بار
ارسال شده در سه شنبه 11 دي 1397 - 08:37

دیدار مددجویان محکوم به پرداخت مهریه با دادستان زاهدان
به گزارش روابط عمومی 
ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان :
 
حجت الاسلام موحدی راد دادستان مرکز استان با همراهی حجت الاسلام بندانی معاون رئیس کل دادگستری در امور شوراهای حل اختلاف و دکتر سلیمانی سرپرست اداره کل زندانهای استان با حضور در زندان زاهدان با مددجویانی که برای پرداخت مهریه در زندان حضور دارند دیدار نمود .
 
در این دیدار که در دفتر مدیر زندان زاهدان انجام شد حجت الاسلام موحدی راد ضمن شنیدن سخنان یک به یک مددجویان دستورات لازم در خصوص تسریع در رسیدگی به پرونده قضایی آنان را صادر نمود.


موضوع : اخبار - ستاد دیه استان
تعداد بازدید : 370 بار
ارسال شده در سه شنبه 11 دي 1397 - 08:34

بازدید دادستان مرکز استان از بازداشتگاه زاهدان
به گزارش روابط عمومی 
ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان :
 
با هدف کاهش جمعیت کیفری و جلوگیری از اطاله دادرسی مددجویان جرائم غیرعمد حجت الاسلام موحدی راد دادستان مرکز استان با همراهی حجت الاسلام بندانی معاون رئیس کل دادگستری در امور شوراهای حل اختلاف و دکتر سلیمانی سرپرست اداره کل زندانهای استان با حضور در بازداشتگاه این شهرستان در دیداری چهره به چهره با مددجویان به بررسی مشکلات قضایی آنان پرداخت.


موضوع : اخبار - ستاد دیه استان
تعداد بازدید : 414 بار
ارسال شده در سه شنبه 11 دي 1397 - 08:20

بازدیدمعاونت اجرایی ستاد دیه استان و هیئت همراه ازبازداشتگاه موقت زاهدان
به گزارش روابط عمومی 
ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان :
 
حسن سرگزی معاونت اجرایی ستاد دیه به همراه همکاران از بازداشتگاه موقت شهرستان زاهدان بازدید و با جمعی از مددجویان جرائم غیر عمد به صورت حضوری ملاقات نمودند.
 
در ابتدا علی پرندوار ریاست بازداشتگاه موقت زاهدان ضمن خیر مقدم به معاون اجرایی ستاد دیه و پرسنل ستاد ، گزارشی از وضعیت محکومان جرائم غیر عمد بازداشتگاه ارائه نمودند.
 
در ادامه معاون اجرایی ستاد دیه در جمع مددجویان جرائم غیر عمد به تشریح اهداف ستاد دیه پرداخته و فرمودند : انشاء الله با کمک این ستاد ، گذشت شاکیان و همت بلند شما بتوانیم زمینه آزادی همه مددجویان را در آستانه فرارسیدن ایام الله دهه فجر فراهم نموده تا در کنار خانواده های خود از برکات این ایام پر خیر و برکت بهره مند شوید.
 
ایشان در ادامه اعلام داشتند این ستاد آمادگی دارد تا نسبت به حل مشکل شما مددجویان بصورت ریشه ای اقدامات لازم را بعمل آورد . 
 
وی افزود : هر مددجویی که بیش از یکماه در بازداشتگاه و یا سایر زندانهای استان تحمل حبس نماید واجد شرایط استفاده از تسهیلات قرض الحسنه ستاد دیه طبق ضوابط و مقررات می باشد . ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان آمادگی کامل دارد تا زمینه آزادی مددجویان واجد شرایط از زندان را فراهم نماید.
 
در پایان معاونت اجرایی ستاد دیه بصورت چهره به چهره با تمام مددجویان جرائم غیرعمد ملاقات نموده و اعلام نمودند : با توجه به ماه های پایانی سال کلیه مددجویان جرائم غیر عمد که بدهی آنها تا زیر سقف 15 میلیون تومان در حال تحمل حبس می باشند پرونده آنها از طریق مددکاران محترم بازداشتگاه موقت تکمیل و جهت اقدامات قانونی بعدی به ستاد ارسال تا هرچه زودتر مقدمات آزادی این عزیزان فراهم گردد.


موضوع : اخبار - ستاد دیه استان
تعداد بازدید : 389 بار
ارسال شده در شنبه 8 دي 1397 - 08:30

فراهم شدن مقدمات آزادی 9 زندانی جرائم غیر عمد در استان

به گزارش روابط عمومی ستاد دیه

استان سیستان و بلوچستان :

 

نائب رئیس هیأت امنای ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان با اشاره به فراهم شدن مقدمات آزادی 9نفر از زندانیان جرائم غیر عمد در استان، گفت: 66 زندانی همچنان چشم به راه کمک خیران و نیکوکاران عزیز برای آزادی هستند.

 

حجت الاسلام والمسلمین ابراهیم حمیدی، رئیس کل دادگستری، در جلسه هیات امناء که به منظور بررسی شرایط کمک به زندانیان جرائم غیر عمد و تصادف از محل کمک خیرین و ستاد دیه در محل دادگستری کل استان برگزار شد، گفت: بدهی این افراد بیش از 4 میلیارد ریال بود که شاکیان 537 میلیون ریال آن را بخشیدند و مبلغ 2 میلیارد و هفتصد و بیست و هشت میلیون ریال آن از طریق ستاد دیه مرکز و منابع استانی و همچنین پرداخت تسهیلات بانکی موجبات آزادی آنها فراهم گردید.

 

وی ادامه داد: بخشی از بدهی این افراد از اعتبارات ستاد دیه و کمک خیران تامین می شود و بخشی را نیز خود این افراد از طریق تسهیلات ارزان قیمتی که بانک ها به آنان پرداخت می کنند، تامین خواهند نمود.

 

به گفته نائب رئیس هیأت امنای ستاد دیه استان ، از ابتدای امسال 88 نفر با کمک خیران و ستاد دیه مرکز و استان از زندان آزاد شده اند که همه آنها زندانیان دیون مالی، مهریه، ایراد صدمه بدنی غیرعمدی و حوادث کارگاهی غیرعمد بودند.

 

این مقام ارشد قضایی استان گفت: همچنان 66 زندانی جرایم غیرعمد در زندان های استان، چشم انتظار کمک خیران و نیکوکاران عزیز برای آزادی هستند.

 

حجت الاسلام والمسلمین حمیدی تصریح کرد: مردم نوع دوست استان و هم وطنان عزیز می توانند با واریز کمک های خود به شماره حساب های 3232333313 نزد بانک ملت، شماره کارت 6104337770113635 بانک ملت، شماره حساب 2517346295 بانک تجارتو شماره کارت بانک رفاه کارگران 31235554به نام ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان در کار خداپسندانه آزادی زندانیان جرائم غیر مشارکت کنند.موضوع : اخبار - ستاد دیه استان
تعداد بازدید : 426 بار
ارسال شده در يكشنبه 2 دي 1397 - 01:22

دسته بندی  
بیشتر بدانید [0]
     اعضاء هیات امناء
     اعــضـاء سـتـاد
     هيئت امناء
     تاریخچه ستاد
     اساسنامه
     ساختار و تشکیلات
     رسالت و اهداف
     عملکرد ستاد
     هيئت مديره
     مدير عامل
     بازرسان
اخبار [100]
     ستاد دیه مرکز
     ستاد دیه استان
آموزش [1]
     کتب آموزش
     جزوات آموزش
     مقـالات آموزش
مصاحبه ها [0]
بانک قوانین [0]
     آئین نامه
     جدول دیات
     قانون بیمه اجباری
     قوانین پرداخت تسهیلات
     فرآیند رسیدگی به پرونده
     مدارک تشکیل پرونده
آمار و اطلاعات [0]
پرسش و پاسخ [0]
دیگر موضوعات [2]
     خاطرات مددجویان
     درس های عبرت
     نقاشی کودکان
     حوزه فعالیتها
     طـرح های آزادی
     آپ نسـیم
     صـدای مددجو
گزارش تصویری [0]
گـالـری [0]
     گالری فیلم
     گالری عکس
ارتباط با مدیر عامل [0]
شماره حسابهای ستاد [0]
تماس با ستاد دیه استان [0]
     روابط عمومی ستاد
     داســــتان حبس
     یـــاوران ستاد
مددجویان منتظـر [0]
     زندان زابــــــــل
     زندان زاهــــدان
     زندان خــــــاش
     زندان ســـراوان
     زندان ایرانشـهر
     زندان چابـــــهار
گـردش کار ستاد [0]
نظرسنجی  

   عملکرد و اطلاع رسانی ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان را چطور ارزیابی می‌کنید؟


       

  1. بسیار خوب
  2. خوب
  3. بد
  4. بسیار بد

        

لینکستان  
تبلیغات  
اوقات شرعی  
آمار  
افراد آنلاين : 1
امروز : 3
ديروز : 13
اين هفته : 34
اين ماه : 255
امسال : 11790
کل بازديد : 116267
کل مطالب : 105
تگ های مطالب  
|
 
تمامی حقوق این سایت متعلق به ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان می باشد . پشتیبانی : محمد علـ لهراسبـ
این وبسایت توسط سایت ساز مهر نسخه 2 محصولی از شرکت نگاه روشن پارس ایجاد شده است